Ana sayfa Akıllı Telefon Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge’e ne zaman Android 6.0 gelecek?

Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge’e ne zaman Android 6.0 gelecek?

Samsung’un Galaxy S6 ve S6 Edge’ine; Google’ın Taşınabilir Cihaz İşletim Sistemi Android 6.0 Marshmallow’un ne zaman geleceği belli oldu.

Android 6.0 Marshmallow; Galaxy S6 ve S6 Edge’in özelliklerini daha da arttıracak. Güncelleştirme; ilk etapta Avrupa ve Güney Koreli Kullanıcılarla buluşacak. Samsung’un ilk Android 6.0 Marshmallow Güncelleştirmesini alacak cihaz; Amiral Gemisi Telefonlar olacak. Bu kapsamda ilk etapta Güncelleştirmeyi; Galaxy S6 ve S6 Edge alacak.

Yeni Güncelleştirme ile beraber Galaxy S6 Edge’in Edge ekranı: “550×260” çözünürlüğüne ulaşacak. Daha fazla İkonu böylelikle Edge ekranına eklemiş olacağız. Yeni Güncelleştirme ayrıca Edge ekranına; yeni İçerik ve yeni Özellikler de ekleyecek. Bu Özellikler arasında: Hızlı Arama, SMS gönderme, Hızlı Araçlar, El Feneri de eklenecek.

Android 6.0 Marshmallow; MWC sonrası Galaxy S6’lara gelecek. Edge ekranından ayrıca Spor Etkinliklerimizi görüp Şeffaflık Ayarlarını yapabilir Alışveriş yapıp Film de izleyebileceğiz. Yani Galaxy S6 Edge; Android 6.0 Marshmallow ile bambaşka bir hâl alacak.

Lumia 650 Avrupa’da satışa çıktı!

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En çok şarj tüketen uygulamalar 2020

Akıllı telefonların bitmek tükenmek bilmeyen en büyük sorunu; çabuk tükenen şarjı. Peki en çok şarj tüketen uygulamalar hangileri? Cevabı makalemizde. Akıllı telefonlar son 10 yıllık...

Son Haberler