Ana Sayfa Cep Telefonu Samsung GALAXY S4 Üzerindeki Farklı Özellik Ne?

Samsung GALAXY S4 Üzerindeki Farklı Özellik Ne?

HP ve Samsung’un yeni çözümü kurulum, araç, sürücü ya da ağ ayarları gerektirmeden telefona uyum sağlamasıyla mevcut mobil yazdırma uygulamalarından farklılaşıyor ve mobil yazdırma işlemini her zamankinden daha kolay hale getiriyor.

Ayrıca gelişmiş yazıcı ayarları ve çift taraflı yazdırma, renk, uyumlandırma ve kağıt tipi gibi seçenekleri sunabilen nadir çözümler arasında yer alıyor.  Söz konusu yetenekleri ve daha fazlasını sunan bu yeni mobil çıktı alma olanağı hareket halindeyken çıktı almayı daha kolay hale getiriyor ve mobil çalışanlara zamandan tasarruf avantajı sunuyor.

Baskı işlevi, bir süre sonra piyasaya sürülecek olan Samsung GALAXY S 4’ler tarafından desteklenecek. Yılın ilerleyen bölümlerinde bir yazılım güncellemesi olarak Samsung GALAXY S III ve Note II’de kullanılabilecek olan baskı işlevi dahili, kablosuz baskı alma uyumluluğu sunacak.hp_samsung_galaxy s4

Kullanıcılar bu işlevi kullanarak iki şekilde çıktı alabiliyor: Wi-Fi aracılığıyla Samsung mobil cihazlarını ve HP yazıcılarını aynı yerel ağa otomatik olarak bağlayarak veya doğrudan kablosuz çıktıyı sağlayan HP teknolojisini kullanarak.

Dahili baskı çözümü üç basit adımdan oluşmaktadır: bir belge, fotoğraf ya da internet sayfası seçin, bir yazıcı seçin (Wi-Fi üzerinden veya doğrudan) ve çıktı alın. Bu bütünleşik çözüm aynı zamanda kullanıcılara kopya sayısı, sayfa boyutu, konumlandırma, kağıt tipi, renk modu, çift taraflı baskı ve baskı durumu gibi kullanışlı ek baskı seçenekleri de sunuyor.

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting