Ana sayfa Akıllı Telefon Samsung Galaxy J6 Plus için yeni güncelleme

Samsung Galaxy J6 Plus için yeni güncelleme

Samsung’un giriş seviyesi telefonu J6 Plus için önemli bir güncelleme dağıtılmaya başlandı. Güncellemenin tüm detayları haberimizde.

Şubat güncellemesi ilk kez Galaxy J6 Plus’ta

Şubat ayının güvenlik paketleri yayınlanmaya başlıyor. Güney Koreli şirket bu defa Google’ın gerisinde kalmış olsa da, ilk telefonu için paketini güncelleme olarak göndermeye başlıyor.

Şimdiye kadar detaylarını bilmediğimiz şubat güvenlik paketinin detayları da bu vesileyle oraya çıkmış oldu. Google’ın paketinde yer alan 5 kritik güvenlik açığı yamasının yanında, Samsung’a ait 12 güvenlik açığı yaması pakete dahil edilip yayınlandı.

Dağıtım, giriş seviyesi J6 Plus için Almanya’da başladı. Geçtiğimiz sonbaharda duyurulan cihaz, böylece şubat paketini alan ilk Samsung telefon oldu. Güncellemeyle birlikte güvenlik yamalarının yanında bazı kamera iyileştirmeleri de uygulanıyor.

Güncelleme şimdilik Almanya’da yayınlanmış olsa da çok geçmeden diğer ülkelere de ulaşacaktır.

Giriş seviyesinin en güncel telefonlarından olan J6+, aynı zamanda Android Pie‘yi alacak ilk telefonlardan birisi olacak. Samsung’un bu konudaki çalışmaları da hızla devam ediyor.

5G ne kadar hızlı olacak? Gerçekten 1Gbps hız mümkün mü?

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

TP-Link TL-PA4020P Kit ile verimli internet kullanımı mümkün

TL-PA4020P Kit ile hem eviniz ya da ofisinizde performanslı kablosuz ağ kurun hem de diğer elektronik cihazlar için prizleriniz olsun. Günümüzde gerek evimiz gerekse de...

Son Haberler