Ana sayfa Akıllı Telefon Samsung Galaxy A8+ 2018 Sızdırıldı!

Samsung Galaxy A8+ 2018 Sızdırıldı!

Samsung’un 2018 model A serisi için hazırlıkları sürüyor. Pek çok modelle beraber pazara giriş yapmak isteyen şirketin Galaxy A8+ 2018 modeli açıkça görüntülendi.

Pek Çok Model Birden Tanıtılacak

A8+

Tam 2 yıl önce bugün tanıtılan 2016 model Galaxy A serisinin ardından; 2018 modellerde son viraja çok yaklaştık. Aralığın sonu veya ocağın başlarında tanıtılması beklenen orta seviye ailenin getireceği yenilikler merakla bekleniyor. Geçtiğimiz gün Galaxy A5 ve A7‘nin net şekilde görüntülenmesinin ardından bugün Galaxy A8+ 2018 da çalışır vaziyette objektiflere takıldı. SM-730 model koduna sahip olduğu görülen cihazın Weibo’da fotoğrafları çok konuşuluyor.

Fotoğraflarda da göreceğiniz üzere Samsung, beklendiği gibi çerçevede bir kez daha daralmaya gitmiş. Yan kısım iyiden iyiye kaybolurken, alt kısımda hala belirgin bir boşluk yer alıyor. Yine de buraya herhangi bir tuş ya da öge yerleştirilmiş değil. Telefon bariz şekilde 16:9 değil; ancak 18:9 mu yoksa 18.5:9 mu burası bilinmiyor. Nitekim Galaxy S8 ve Note 8’de yer alan panellerin 18.5:9 olmasına karşın A serisinde 18:9 kullanılacağı iddia edilmişti.

A8+1

Cihazın arkasına ait bir görüntü maalesef henüz elimize geçmedi. Tahminlere göre merkezlenmiş bir kamera ve hemen altında bir parmak izi okuyucu bizleri karşılayacak.

Ürünle ilgili yeni bilgiler takip eden haftalarda basının eline ulaşacaktır. Ailenin tümüyle resmen karşımıza çıkması içinse en fazla 1 ay gibi bir süre beklememiz gerekiyor.

OnePlus 5T’ye Çin’de 400 Bin Başvuru

2 YORUM

  1. hep büyük ekranlı cep telefonu üretiyorlar seven var sevmeyen var neden küçük boyutlu ve güzel özelliklere sahip modeller piysaya sürülmez ki

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler