Ana SayfaDonanımSamsung Ev Sinema Sistemlerinde %75’e Varan İndirimler

Samsung Ev Sinema Sistemlerinde %75’e Varan İndirimler

Türkiye’nin Ev Sinema Sistemi ve Blu-Ray Oynatıcı lideri Samsung Electronics, Teknosa ile özel olarak geliştirdiği kampanya ile Ev Sinema Sistemi modellerinde kaçırılmayacak indirim fırsatları sunuyor. 

DVD, Blu-Ray oynatıcılar, DVD ve 3D Blu-Ray Ev Sinema Sistemi modellerinde sunduğu%75’e varan indirim fırsatları için mutlaka Teknosa’yı ziyaret edin!Samsung Ev Sinema Sistemleri Gorsel 1

Samsung Ev Sinema Sistemlerini Teknosa kampanya avantajıyla keşfedin

Samsung DVD ve Blu-Ray oynatıcılar ve Ev Sinema Sistemleri ile televizyonunuzu daha akıllı hale getirmek artık çok kolay ve bir o kadar da keyifli. Facebook, Twitter ve Youtube gibi uygulamalarla bağlantıda kalırken, Smart Hub aracılığıyla dilediğiniz film içeriğini aramak ve kolaylıkla ulaşmak da mümkün. Family Story özelliği; özel fotoğrafları, mesajları ve içerikleri sevdiklerinizle paylaşmanızı sağlarken, Kids özelliği ile çocuklarınızı hem eğlendirip, hem de akıllı içeriklerle gelişimlerine katkıda bulunabilirsiniz.

Full HD ve 3D görüntü ile eğlenceyi bir üst seviyeye taşıyan Samsung Blu-Ray oynatıcılar, kullanıcılara daha canlı, berrak ve akıcı bir görüntü sunuyor.

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU