Ana SayfaCep TelefonuGold Teknoloji Marketlerinden "Kırmızı Bülten" Kampanyası

Gold Teknoloji Marketlerinden “Kırmızı Bülten” Kampanyası

25-28 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilecek kampanya ile tüm Gold Teknoloji Marketleri ve Gold.com.tr’de %60’a varan indirim seçenekleri mevcut. Kırmızı Bülten adı verilen bu kampanya kapsamında birçok markanın dizüstü bilgisayarı, Tablet PC’si, akıllı telefonu, LCD TV’si ve fotoğraf makineleri  uygun fiyatlarla satışa sunuluyor.

Aynı zamanda alışverişlerinizde Bonus kartınızı kullanarak “şimdi al, Nisan’da 12 taksitle ödemeye başla” fırsatından da yararlanabilirsiniz.

Akıllı telefonsuz, laptop’suz öğrenci kalmasın!

Cep telefonunu değiştirmek isteyenleri ise Gold’da büyük fırsatlar bekliyor. iPhone 5 %24 indirimle 2199 TL’den satışa sunuluyor. Kırmızı Bülten kampanyasında Samsung Galaxy SIII’e 1499 TL’ye, Samsung Galaxy S3 Mini’ye ise 888 TL’ye sahip olabilirsiniz. Gold Teknoloji Marketleri’nin laptop’lardaki indirimleriyle de herkes Windows 8 işletim sistemli ürünlere en uygun fiyatlarla sahip olabiliyor. Intel i3 işlemcili Dell Inspiron notebook %35 indirimle 999 TL’ye satışa sunulurken, Asus, Toshiba, Acer, Casper ve Packard Bell gibi markaların ürünlerine de %43’e varan indirim uygulanıyor.25 Ocak gazete insert 01

Ev sinema sisteminizi indirimli kurun!

Kırmızı Bülten kampanyasında Samsung 117 ekran uydu alıcılı Smart LED TV’nin fiyatı %41 indirimle 1759 TL’ye düşerken, Samsung 102 ekran Full HD 3D LED TV %44 indirimle 2399 TL’den satışa sunuluyor. Gold, Samsung 102 ekran Full HD 3D LED TV satın alan müşterilerine ayrıca 400 TL değerinde 2 adet 3D gözlük de hediye ediyor. Ev sinema sistemini kurmak isteyenler için kampanya kapsamında LG 3D Bluray WIFI 1100W ev sinema sistemi 849 TL’ye satışa sunulurken, Jameson DVD oynatıcı %37 indirimle 49 TL’ye alınabiliyor.

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU