Ana Sayfa Cep Telefonu S5'de Kasa Değişikliği

S5’de Kasa Değişikliği

Geçtiğimiz günlerde IFA berlin 2013’de yeni cihazlarını tanıtan Samsung’dan yeni haber Galaxy S5’den geldi. İleri sürülenlere göre Samsung, Design 3.0 adlı yeni tasarım çizgisinde metal kasayla S5 çıkarabilir.

Mobil dünyada flaş haberler bitmiyor. Samsung bir yandan akıllı saati Gaalxy Gear ve Galaxy Note 3 ile gündemi meşgul ederken, gözlerden uzak yeni projelerini olgunlaştırmaya devam ediyor. Polikarbonat malzemeden yapılan kasalarla ilgili tepkiler alan Samsung, artık bu stratejisini değiştirecek gibi.

Samsung Galaxy S5'de Kasa Değişikliği
Samsung Galaxy S5’de Kasa Değişikliği

İddiaların merkezinde ise Design 3.0 var. Design 3.0′ı Samsung”un yeni tasarım çizgisi olarak adlandırabiliriz. Yeni tasarım stratejisinde alüminyum gibi metal malzemeler yer alıyor. Bu yeni tasarım anlayışını ilk olarak Samsung Galaxy S5′te göreceğiz. İlk olarak üst seviye telefonlarda yer alacak yeni tasarım çizgisinin, daha sonra tüm Samsung modellerinde olması bekleniyor.

Şu zamana kadar kulağımıza gelen bilgiler ise söylentilerden ibaret. Samsung”un neler yapacağını önümüzdeki günlerde hep beraber göreceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting