Ana sayfa Haber Resident Evil: Revelations'dan Büyük Başarı!

Resident Evil: Revelations’dan Büyük Başarı!

Resident Evil serisinin son halkası Revelations, yüksek satış rakamları ile hem konsolları, hem de PC’leri vurdu.

Resident Evil: Revelations’un aslında bir Nintendo 3DS oyunu olduğunu söylesek inanır mıydınız? Geliştirici Capcom, yapımı elden geçirip, HD hale getirmiş ve tüm konsollar ile PC’de piyasaya sürmüş. Şimdiyse oyunun konsol ve PC versiyonları, 1.3 milyon adetlik satış rakamını aşmayı başardı. Kardeşlerine göre çok daha düşük masraflarıyla, Capcom’daki hayal gücü canavarlarının banka hesabına yüksek meblağlar ekledi.

Oyun otoriteleri, Resident Evil: Revelations hakkında “Bazı tuhaf hataları ve garip diyolagları göz ardı ederseniz ve Resident Evil hayranıysanız bu hikayeyi çok sevecekseniz. Hiç düşmeyen temposu ile böyle bir yapımın başta nasıl bir cep konsolu için tasarlandığını anlamadık.” şeklinde fikir yürütüyorlar. Biz de bu görüşe katılıyor ve aksiyon-korku düşkünlerine gönül rahatlığıyla yapımı, tavsiye ediyoruz.

 

Barış Terunhttp://www.donanimgunlugu.com
Psikoloji ve İngiliz Dili eğitimi alan ve bilişim sektöründe ciddi bir tecrübeye sahip olan Barış, zamanını teknolojiye, otomobillere ve Donanım Günlüğü'ne ayırıyor.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En güçlü akıllı telefonlar Ocak 2020

2020 model amiral gemisi telefonların çıkmasına artık sayılı günler kaldı. İşte yeni jenerasyon öncesi en güçlü telefonlar Ocak 2020 listesi. Akıllı telefon sektöründe önemli gelişmeler...

Son Haberler