Ana sayfa Oyun Resident Evil 2 için oynanış videosu yayınlandı!

Resident Evil 2 için oynanış videosu yayınlandı!

Oyun dünyasının efsanevi isimlerinden Resident Evil, bu sefer karşımıza yenilenmiş oyunu olan Resident Evil 2 ile çıkacak. Capcom bu süreçte Resident Evil 2 oynanış videosunu yayınladı.

Capcom, E3 2018 etkinliğinde oyun dünyasının kültleşmiş serisi olan Resident Evil’ın yeni oyunu ile karşımıza çıkmıştı. Serinin gidişatında pek iç açıcı hamleler yapamayan Capcom; Resident Evil 7 ile baya bir toplayıp, oyuncuların gönlünü kazanmıştı. Firma, bu süreçte ise Resident Evil 2‘nin yenilenmiş sürümünü piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Resident Evil 2 bomba gibi geliyor!

Resident Evil 1, Resident Evil 4, Resident Evil 5 ve Resident Evil 6 oyunlarını yeni nesil konsollara HD olarak getiren Capcom, şimdi de serinin ikinci oyununu 25 Ocak 2019 tarihinde piyasaya sürecek. PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkacak olan RE2, yenilenmiş grafikleri ile oyunculara korku dolu dakikalar yaşatacak gibi görünüyor.

E3 2018’e genel bakış

Capcom, E3’te biraz gösterdiği RE2 için bugün oynanış videosu yayınladı. Oyun içi dokuları ve kaplamaları komple elden geçiren firma, sanki yeni bir oyun yapmış hissiyatını oyunculara veriyor.

Capcom muhtemelen önümüzdeki yıl serinin en çok beğenilen ve tartışmasız en iyisi olan Resident Evil 3: Nemesis‘in de yenilenmiş sürümünü de tanıtacaktır. Bakalım Capcom, gerçekten komple yeni bir Resident Evil oyununu ne zaman duyuracak?

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler