Ana Sayfa Haber Reeder reedPAD4N Turkcell Paketiyle Birlikte Satışa Sunuluyor

Reeder reedPAD4N Turkcell Paketiyle Birlikte Satışa Sunuluyor

Turkcell, mobil internet kullanımını geniş kitlelere yaymak amacı ile tablet PC pazarındaki hareketliliği yakından takip ediyor. Geçtiğimiz günlerde kamuoyuna duyurulan Turkcell – reeder İşbirliği de Turkcell’in tablet PC pazarına yakın ilgisinin somut bir örneği gibi.

Pazarda doğrudan sim kart girişi ile 3G desteğine sahip 7”lik tablet PC’leri ile dikkat çeken reeder ile yapılan işbirliği, Turkcell’in tablet PC’leri mobil yaşamın yeni teknolojileri olarak gördüğünün bir göstergesi. turkcell---reeder4n

reeder markalı reedPAD4N ve 3 aylık 1 GB Turkcell data paketi, tablet PC ile her an her yerde internet bağlantısına makul bütçelerle sahip olmak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.  Öne çıkan özelliği sim kart ile 3G desteği sunması olsa da gerek sağlamlığı gerek teknolojisi ile Turkcell testlerinden başarı ile geçen reedPAD4N sahip olduğu diğer özellikler ile de kullanıcılara ayrıcalıklı bir tablet PC deneyimi yaşatacak. Sadece beraberinde sunduğu 1 GB Turkcell datası ile değil GPS ile navigasyon gibi özellikleriyle de emsallerinden ayrılmayı başarıyor.

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting