Ana sayfa Akıllı Telefon Redmi K20 batarya detayları netleşti

Redmi K20 batarya detayları netleşti

Xiaomi’nin önümüzdeki günlerde resmiyet kazanacak olan uygun fiyatlı amiral gemisi modeli Redmi K20 hakkında yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. İşte ayrıntılar.

Çin’in en önemli akıllı telefon geliştiricilerinden biri olan Xiaomi, önümüzdeki dönemde yeni bir amiral gemisi modelini satışa sunacak. Kulislerde dolaşan bilgiye göre yeni amiral gemisi modeli Redmi K20 ya da Pocophone F2 olarak isimlendirilecek. Fakat şimdilik K20 isminin biraz daha ağır bastığını belirtmek gerekiyor. Keza Redmi tarafından paylaşılan iletilerde de sıklıkla bu isim kullanılmakta. Elbette Xiaomi aynı modeli farklı pazarlarda Pocophone markası altında da satışa sunabilir. Nitekim bunu zaman gösterecek.

Xiaomi Redmi K20 batarya özellikleri netleşti

Önümüzdeki günlerde resmiyet kazanacak olan K20 ile ilgili geçtiğimiz gün yeni bir detay daha netlik kazanmış oldu.

Zaten son bir aydır Xiaomi’nin yeni amiral gemisi modeli ile ilgili pek çok sızıntıya rastladık. Dolayısıyla telefonun tasarımından, teknik özelliklerine varana kadar hayli detaya hakimiz. Fakat bunlar henüz Xiaomi ya da Redmi tarafından doğrulanmış değil. En azından bir kısmı.

Geçtiğimiz gün Redmi’nin resmi Weibo hesabından yapılan paylaşım sonrası K20’nin batarya kapasitesi de netleşmiş oldu. Bahse konu görsele aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yapılan paylaşımda da net bir şekilde görüldüğü üzere K20 4000 mAh kapasitesinde sahip ortalamanın üzerinde bir bataryadan beslenecek. Sızdırılan bilgilere göre yeni Redmi modeli 27W hızlı şarj teknolojisini de destekleyecek.

Huawei kendi mobil işletim sistemini mi geliştirecek?

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En çok like alan Instagram paylaşımları 2020

2020 yılında en çok like alan Instagram paylaşımları hangileri? İşte günümüzün en popüler sosyal medya kanalındaki, en popüler paylaşımlar. Son birkaç yıldır Instagram kullanıcılarının sayısı...

Son Haberler