Ana SayfaGenelPixel 6 serisi için şikayetler gelmeye başladı bile

Pixel 6 serisi için şikayetler gelmeye başladı bile

Google’ın yeni Pixel 6 ve Pixel 6 Pro’su son zamanlarda tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Geçen hafta piyasaya sürülen yeni Pixel akıllı telefonlar bazı sahiplerine gönderilmeye başlanırken cihaz için şikayetler gelmeye başladı.

Tanıtımda vadedilenler, kusursuz bir telefon izlenimi daha ilk siparişlerde ayyuka çıktı diyebiliriz. Şikayetler özellikle ekran ile ilgili olduğunu söyleyelim. Pixel 6 serisi ekranla ilgili raporlar, Pixel 6 Pro’da titreyen sorun olduğunu gösteriyor. Kullanıcılardan gelen geri bildirimlere göre elefon kapalıyken güç düğmesine basıldığında Pixel 6 Pro’nun ekranı titriyor. Birçok kullanıcının aynı sorunu yaşadığını doğruladığından, bu tek seferlik bir sorun değildir. Büyük bir sorun gibi görünmese de, daha büyük bir sorunun habercisi olabileceğine dair endişeler var.

Pixel 6 serisi

Başka bir kullanıcı Pixel 6’nın ekranındaki yeşil renk tonundan şikayet etti. Pixel 6 serisi iki telefonda OLED paneli kullanıyor ve bu, bu tür bir ekranla ilişkili nadir bir sorun değil. Bununla birlikte, bu sorun yönetim kurulu genelinde değişebilir ve ciddiyetine bağlı olarak bir değiştirme gerekli olabilir.

Display flickering when pressing start button while phone is off from Pixel6

Tüm şikayetler arasında en tuhafı, Pixel 6 Pro’da ilkinin hemen altında görünen ikinci bir delik. Twitter’da bir video paylaşan kullanıcıya göre bu hasarlı bir ekran değil, ekrana iki kez delik atılmış. Konuyu anlatan başlıkta, telefonu değiştirdiğini açıkladı.

Google henüz bu iddialara yanıt vermedi. Telefonlar bugün gönderilmeye başlandı, yani bu şikayetler cihazını erken alanlardan aldı. Bununla birlikte, Google’ın hala kalite kontrol sorunlarından muzdarip olduğunu görmek hayal kırıklığı yaratıyor.

realme şimdi klima pazarına giriyor olabilir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU