Piaggio Group, EICMA 2014’e Katıldı

01 MotoGuzzi MGX 21

Piaggio Group motosiklet dünyasında yeni ürünlerin yer aldığı EICMA 2014 fuarının açılışına katıldı.

Piaggio Group, eşsiz stil ve teknoloji mirasından yola çıkarak tasarladığı motosikletlerini 6 – 9 Kasım tarihleri arasında gerçekleşen EICMA 2014’te tanıttı. 

Aprilia RSV4 RR

WSBK’da beş yılda 7 dünya şampiyonluğu kazanan Aprilia RSV4’ün yeni nesil versiyonu. Model yeni bir kaporta tasarımına ve 200 beygir gücünün üzerinde 65° V4 motora sahip. Gövdede de değişikler yapıldı.

ApriliaRSV4_SBK_01

 Aprilia Tuono V4 1100

Aprilia’nın supernaked modeli tamamen yenilendi. İki versiyonlu modelde (RR ve Fabrika) motor kapasitesi 1100 cc’ye çıkarılan 175 beygir gücünde ve 120 nm tork gücüne sahip özel 65° V4 kullanıldı. En yeni nesil elektronikler, yarış ABS sistemi ve yenilenen gövdesiyle Tuono V4 110 dünyadaki en gelişmiş ve verimli sport naked modeli sunuyor.

stand_Aprilia_12_Tuono

 V4-MP Multimedya Platformu

Aprilia Tuono V4 1100 ve Aprilia RSV4 RR modellerinde sunulan V4-MP Multimedya Platformunun daha da gelişmiş versiyonunu sunuyor. Artık akıllı telefonunuzu motosikletinize bağlayabilir ve daha da verimli ve etkili bir sürüş için elektronik kontrolleri yol üzerinde dönüş bazında programlayabilirsiniz. Ayrıca verileri kaydedebilir ve sürücü performansını grafiklerle görüntüleyerek tur sürelerini iyileştirebilirsiniz.

 Skully HUD Kask 

Piaggio Multimedya Platformu ve gösterge teknolojisinin fonksiyonları arasında tam entegrasyon sağlanacak. PMP’den gelebilecek tüm bilgileri kask takarken sesli talimatlar vererek ellerinizi gidondan çekmeden yönetebilirsiniz.  

 Moto Guzzi Eldorado

Moto Guzzi Eldorado, ABD’deki şöhretini 60’ların sonralarında kazanan unutulmaz 850’nin modern ve lüks bir yorumu.  Güçlü 1400 V çift motor, seyir kontrolü, 16” telli tekerlekler, krom kenarlı yakıt deposu, büyük boy sele, taş şeklinde park lambasına sahip arka çamurluk, hoparlörlü gidon, yolcu tutma kayışı var.

MotoGuzzi_Eldorado_01

 Moto Guzzi Audace

Moto Guzzi Audace dairesel far ünitesi ve karbon çamurluğun yer aldığı ön tarafıyla hemen fark ediliyor.  Kısmen ayaklıkların önde olması ve farklı oturma seviyesi sayesinde yeni drag gidon daha gergin ve daha sağlam bir sürüş pozisyonu sağlıyor.  Yeni egzoz sistemine sahip olan 1400 cc “Made in Mandello” 90° V çift motor ise yüksek devirlerde artık çok daha canlı.

Audace

 Moto Guzzi California 1400 Touring S.E.

California 1400 Touring 2015 yılında S.E. versiyonunda piyasaya sürülecek. Bu yeni versiyonda dahili yolcu sırtlığı ve tutma kayışı yer alıyor. California, 35 litre kapasiteli yan sepetleri, seyir kontrolü ve 1400 cc motoruna özel elastik-kinematik montaj sisteminin titreşim önleyici mekanizmasıyla seyahate açık davetiye çıkarıyor. 

 Piaggio Elektrikli Motosiklet Projesi

Elektrikli Motosiklet Projesi pedalla çalışan bisiklet konseptinin ötesine gidiyor.  Bu proje en ilerici mobilite ihtiyaçlarının hayat bulduğu bir ulaşım aracını temsil ediyor.  Aracın kalbinde tamamen Piaggio tarafından tasarlanan 250W-350W elektrikli güç ünitesi yer alıyor. Benzersiz bir hırsızlık önleyici güvenlik sisteminin yanı sıra dayanıklı dahili sistemler ve lityum iyon akü yer alıyor.

NEW_Electric+_Bike_Project

Turkcell ’den Müzik Maratonu


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir