Philips TV & Sound yeni kulaklık serisini tanıttı

1598862282 H9505 BK LP Office stairs RGB

Philips TV & Sound, 2020 Model Aktif Gürültü Önleme Özellikli Premium Kulaklık Serisini Tanıttı.

Philips TV & Sound kulaklık serisinin önümüzdeki dönemde satışa çıkacak üç farklı modelinde de kusursuz ses kalitesi, geliştirilmiş aktif gürültü önleme performansı (ANC) ve etkili pasif ses yalıtımı özellikleri mevcut.

Philips TV & Sound yeni kulaklık serisini tanıttı

Ürün yelpazesi; iki adet yüksek performanslı, gerçek kablosuz(TWS) kulak içi kulaklık ve bir adet aktif gürültü önleyicili kulak üstü kulaklıktan oluşuyor.

T8505 ve T5505 model gerçek kablosuz (TWS) kulak içi kulaklıklar Ekim ayında, H9505 model kulak üstü kulaklık da Kasım ayında satışa sunulacak. Ürünlerde bulunan Hybrid Aktif Gürültü Önleme özelliği üstün performans sunuyor. Philips yüksek kaliteli ürünlerden oluşan geniş özelliklere sahip bir seri sunuyor. TWS ürünleri; yüksekdüzeyde pasif ses yalıtımı ve üstün ses kalitesi sunan ses akustiğine sahip.

  • En güvenilir bağlantı için 5.0 Kablosuz Bluetooth teknolojisi
  • Uzatılmış pil ömrü
  • Kristal netliğinde telefon görüşmeleri için çift mikrofon.
  • USB-C kablosuyla hızlı şarj özelliği
  • Dokunmatik tuş özelliği
  • Philips Kulaklık Uygulamasıyla; ses ayarı ve önceden kaydedilmiş aktif gürültü önleyici modlara erişim

Philips TV & Sound yeni kulaklık serisini tanıttı

“Bütçeyi sarsmadan müzik kalitesi artıyor”

TP Vision Ürün Strateji ve Planlama Direktörü Benoit Burette, yeni ürün yelpazesinde artan müzik kalitesine dikkat çekerek “Yeni ANC serisi; üstün performans, tasarım ve kaliteyi sunan Philips ürünlerini tek bir pakette sunuyor.Yeni ürünlerimiz, müzikseverlerin bütçelerini sarsmadan keyiflerini artıracak” dedi.

1000 TL altı alabileceğiniz en iyi tabletler