Ana SayfaDonanımPhilips 'ten Yeni Konsept: Dijital İstasyon Ayarlı Saatli Radyo AJ5000

Philips ‘ten Yeni Konsept: Dijital İstasyon Ayarlı Saatli Radyo AJ5000

Görünümünden çok daha fazlasını vaat eden zarif Philips dijital istasyon ayarlı saatli radyo AJ5000’ün renkli ortam ışıkları ile doğru ortamı yaratmak artık çok kolay. 32.000’den fazla renk üretebilen AJ5000 ile ışığı ruh halinize veya dekorunuza göre değiştirebilir, odanızın ambiyansını ruh halinize göre şekillendirebilirsiniz.

Philips AJ5000’in ses düzeyi aşamalı olarak artan alarmı, düşük bir tondan yüksek bir tona doğru yumuşak geçişlerle artarak sizi nazikçe uyandırıyor. Sevdiğiniz bir müzik, radyo veya sesli alarmın yanı sıra, ortam ışıkları da güne güzel başlamanıza yardım ediyor. Alarmla birlikte çalışmaya başlayan ortam ışıkları, alarm ilk kez sustuktan sonra belirlediğiniz erteleme süresine göre renk değiştiriyor. İlk on dakika içinde yeşil olan ışıklar, sonraki on dakikada sarıya ve ardından geç kalmak üzere olduğunuzu belirten kırmızı renge dönüyor.Philips_AJ5000_001

Sizi ve yanınızdaki kişiyi farklı saatlerde uyandırmak için çift alarm özelliğine sahip Philips dijital istasyon ayarlı saatli radyo AJ5000, fişe takıldığı anda zamanı otomatik olarak ayarlıyor. Herhangi bir güç kesintisi olduğu zaman var olan ayarını koruyan bu akıllı saat, önceden yerleştirilmiş pili sayesinde ekran kapalı olduğunda bile programlanmış alarmı aktif kılıyor. Güç kaynağı geri gelmese bile geç uyanmamanız için ayarladığınız zamanda alarm sesini çalıştırmaya yetecek kadar enerji sağlıyor.

Philips_AJ5000_12-RTP

Philips dijital istasyon ayarlı saatli radyo AJ5000’ün özellikleri bunlarla da sınırlı değil. Sevdiğiniz radyo istasyonlarını kaydederek elle ayarlama yapmadan dilediğiniz zaman bu istasyonlara hızlıca erişebilir, en sevdiğiniz müzikle uykuya dalmak için kapanma zamanlayıcısını kullanabilir, ayarlanabilir ekran parlaklığı sayesinde de gözleriniz rahatsız olmadan sevdiğiniz renkleri izleme konforunu yaşayabilirsiniz.   Philips AJ5000 99,90 TL’lik fiyat etiketiyle satışa sunuluyor.

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting