Ana SayfaGenelBlutooth ile Kablosuz Müzik Keyfi : Philips GoGEAR Azure

Blutooth ile Kablosuz Müzik Keyfi : Philips GoGEAR Azure

Zengin format desteği ve bluetooth ile kablosuz müzik keyfi sunan MP4 oynatıcısı Philips GoGEAR Azure ile uzun yürüyüşlerin ve yolculukların tadını çıkarın.

Kişisel MP4 çalarınızla kablolara bağlı kalmadan müzik dinlemek Philips GoGEAR Azure ile mümkün… En güncel ses sıkıştırma teknolojisiyle, mükemmel ses kalitesini kablosuz ses bağlantıları için Bluetooth özgürlüğü ile birleştiren Philips GoGEAR Azure, Philips’in birçok medya oynatıcısında desteklenen Songbird özelliğine de sahip.

Songbird’ün sezgisel ve güçlü müzik yönetim özelliği sayesinde, yeni sanatçıları ve müzik tarzlarını doğrudan program üzerinden bağlanacağınız ortam mağazaları, servisler ve web sitelerinden keşfedebiliyorsunuz. FullSound teknolojisiyle MP3 formatındaki müzikleri daha yüksek kalite ile dinlemenizi sağlayan GoGEAR Azure, APE, FLAC, MP3 ve WMA format seçeneklerine sahip.

SA5AZU04WF_12-_FP-global-001

GoGEAR Azure’un RDS destekli ve 30 hafızalı FM radyo alıcısıyla radyo keyfini doyasıya yaşarken, 2,2 inç’lik renkli ekranıyla da video ve fotoğraf keyfini cebinize taşıyabiliyorsunuz. 35 saat müzik, 6 saat video oynatabilme süresiyle sizi yarı yolda bırakmayan GoGEAR Azure’ın arayüzü de kolay kullanım sunuyor. Azure’un bir diğer ilgi çekici özelliği ise medya dosyalarınızı tıpkı PC’nizdeki gibi klasör erişimiyle düzenleme özelliği.

Bunun yanı sıra, satın aldığınız müzik CD’lerinden GoGEAR Azure’a aktarabileceğiniz içerikle, ses kalitesini ödün vermeden müzik keyfini doyasıya yaşayabiliyorsunuz. Philips’in yeni 4 GB bellek kapasitesine sahip ve uzun süreli pil ömrüyle kullanıcı dostu SA5AZU04WF model kodlu MP4 oynatıcısı GoGEAR Azure, 199,90 TL’lik fiyat etiketiyle satışa sunuluyor.

Microsoft Çalışanına 3 Ay Hapis!

Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting