Panasonic LCD Projektörler Bütçe Dostu Fiyatları İle Artık Türkiye’de!

vz575n angled 1 high

Farklı sektörler ve kullanım alanlarına yönelik projeksiyon çözümleri sunan Astel Elektronik, ürün yelpazesini Panasonic’in VZ570 ve PT-LB360 serileri ile genişletti.

Profesyonel görüntü sistemlerinin Türkiye lideri Astel Elektronik, projeksiyon pazarındaki ürün çeşitliliğini sektördeki son gelişmeler doğrultusunda artırmaya devam ediyor.

PT-VZ570 serisi ile operasyon maliyetleri yüzde 50’ye varan oranda daha düşük

Panasonic’in altı modele sahip PT-VZ570 serisi;  yüksek görüntü kalitesi, hesaplı fiyatı, düşük enerji tüketimi, kurulum esnekliği ve birden fazla kullanıcının ortak çalışmasına dayalı paylaşımcı altyapısıyla dikkat çekiyor.  PT-LB360-LB330_Slant1_high

Eko-Mod’dayken 7 bin saatlik operasyonel ömre sahip olan bu serideki projeksiyon cihazları, bakım gerektirmeyen çalışma sistemleriyle şirketlerin ve eğitim kurumlarının operasyon maliyetlerini yüzde 50’ye varan oranlarda aşağıya çekiyor ve çok daha avantajlı kullanım maliyetlerini mümkün kılıyor. Serideki altı modelin hepsi taşınabilir ve tavana montaj edilebilir özelliğe sahip. Dikey Lens Shift ve Ekran Ayarı işlevleri ise görüntülerin düz, kavisli ve eğimli zeminlere kolaylıkla yansıtılmasını sağlıyor.

Panasonic Günışığı Görüntüleme Teknolojisi’yle donatılmış 5000:1 kontrast oranına sahip projeksiyon cihazları, görüntülerin parlaklığını ve detay zenginliğini koruyor. Serideki ürünler hem PC’den hem de mobil cihazlardan kablosuz projeksiyonu mümkün kılarak “Kendi Cihazını Getir” trendini de destekliyor.

Kablosuz ağ etkinleştirilmiş ‘N-version’ projektörler, yeni nesil Miracast  teknolojisine sahip. iOS/Android Panasonic uygulamaları ve Windows /Mac PC’lerdeki Wireless Manager ME 6.2 yazılımı da yalnızca üç adımda, birden fazla kullanıcının kablosuz projeksiyona erişimini sağlıyor. DIGITAL LINK özelliğiyle güçlendirilen kablosuz modeller, kullanıcıların en fazla 100 m uzunluğa sahip tek bir LAN kablosu aracılığıyla, sıkıştırılmamış full-HD video, ses ve kontrol komutlarını göndermesine olanak veriyor. Bu özellik, kurulum maliyetini ve zorluğunu büyük ölçüde ortadan kaldırıyor.

vz575n_angled_1_high

 

PT-LB360 ile taşınabilir tasarım, üstün performans ve esnek kurulum bir arada

Eğitim ve iş ortamlarında kolay projeksiyon çözümleri sunan PT-LB360 serisi ise, dört farklı modelden oluşuyor. Kompakt kasası, 2800-3600 lümen parlaklık aralığı, 5000:1 yüksek kontrast oranı ile net, parlak ve kolay bir görüntüleme sunuyor.

Eko-moddayken 8 bin saatlik uzun lamba ve 5 bin saatlik filtre ömrüne sahip olan modeller, sorunsuz çalışma vadederek bakım ihtiyacını en aza indiriyor. Panasonic’in Günışığı Görüntüleme Lite teknolojisiyle donatılan seri, aydınlık bir odada bile rahat bir projeksiyon için görüntü parlaklığını dengeleyerek kontrol altına alıyor.

Hafif (3 kg’dan az) ve kompakt bir kasa ile hem sağlam bir performans sunan hem de kurulum sırasında kolaylık sağlayan PT-LB360 serisi, toplantılarda ve dersliklerde sunum yapmak için ideal.

Serideki modeller, dikey ve yatay projeksiyon özelliği taşıyor. Sahip olunan Curved Screen Correction özelliği ise, projeksiyon cihazlarının kıvrımlı yüzeylerde bile görüntüleri sorunsuz yansıtabilmesini sağlıyor. Cihazlardaki Memory Viewer işlevi, kullanıcıların USB bellek takarak PDF dosyalarını yansıtabilmelerine ve PC olmadan da sunum yapabilmelerine yardımcı oluyor. Dahili hoparlör ve doğrudan kapama ise, dersliklerde ve toplantı odalarında kullanımı kolaylaştıran unsurlardan yalnızca birkaçı.  

Öğrenciler Autodesk Çözümleri ile Geleceği Tasarlayacaklar!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir