Ana SayfaGenelOyunseverlere EA'den Güzel Haber!

Oyunseverlere EA’den Güzel Haber!

Oyun severleri yakından ilgilendiren bu haber Aral’dan geldi. Yılbaşı için oyunlarda indirim yapan Aral, EA oyunlarını normal fiyatların altında ücret ile oyun severleri heyecanlandırmak istiyor.

EA-KAMPANYA-ARAL-992X300-992x300

Aral’ın EA oyunları için başlattığı indirimin geri sayımı başladı. Yılbaşına yine oyunlarla girmek, ya da yılbaşında oyun sever arkadaşlarınıza en iyi hediyeyi vermek istiyorsanız Aral’ı ziyaret etmelisiniz. Zira Battfield 4, FIFA 14 veya Need For Speed Rivals gibi oyunlarda yapılan yılbaşı indirimleri tam size göre olacaktır.

Oyun severlere tüm formatlarda farkı türden oyunlar sunan Aral Game, yeni yıla oyun severlerin yüzünü güldürecek bir kampanya ile giriyor. Aral Game ve EA işbirliğiyle düzenlenen indirim, oyun severlere en iddialı oyunları bile 2 Aralık 2013 – 19 Ocak 2014 tarihleri arasında Aral Game ve tüm prestijli mağazalarda oyun severleri bekliyor olacak.

Her formattan binlerce oyuna hitap eden indirimde, PC oyunları 99,99, PS3 ve XBOX 360 oyunları ise 139,99 Türk Lirası ile satış reyonlarında yerlerini alacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU