Ana SayfaAkıllı TelefonOppo’nun ilk katlanabilir telefonu ne zaman çıkacak?

Oppo’nun ilk katlanabilir telefonu ne zaman çıkacak?

Oppo yeni nesil katlanabilir ekranlı modeli için geri sayıma geçmiş durumda. Sızdırılan bilgilere göre Çinli üretici ilk katlanabilir ekranlı telefonunu önümüzdeki ay içerisinde satışa sunacak. İşte detaylar.

Oppo’nun ilk katlanabilir telefonu ne zaman çıkacak? Akıllı telefon sektöründeki önemli isimlerden biri olan Oppo yeni nesil katlanabilir ekranlı modeli için harekete geçti. Hali hazırda katlanabilir ekranlı model üretebilen 4 isim bulunuyor. Huwaei, Samsung, Motorola ve Xiaomi. Burada Samsung için özel bir parantez açmak gerekiyor. Çünkü katlanabilir ekranlı telefon pazarında açık ara öndeler.

Huawei zaten malumunuz. Ambargo sorunlarından ötürü kabuğuna çekilmiş durumda. Motorola ve Xiaomi ise daha çok bölgesel faaliyet gösteren isimler. Motorola ABD, Xiaomi ise Çin ve Hindistan ağırlıklı bir firma.

Oppo Reno 5 Gaming Edition geliyor!

Oppo’nun ilk katlanabilir telefonu ne zaman çıkacak?

Şimdi gelelim Oppo’nun yeni katlanabilir telefonunun ne zaman çıkacağına. Bilindiği üzere Oppo uzun süredir katlanabilir ekranlı ilk telefonu üzerine mesai harcıyordu. Görünen o ki bu telefon tahminlerimizden çok daha kısa bir süre içerisinde raflardaki yerini almış olacak.

Çünkü Oppo’nun katlanabilir ekranlı cihazının üretim aşamasına geldiği ve cihazın 2021 bitmeden tanıtılacağı belirtildi. Yani Oppo’nun katlanabilir ekranlı modelinin 2 ay içerisinde tanıtılmasını bekleyebiliriz.

Muhtemelen bu telefon da ilk etapta Çin’de satışa çıkacaktır. Türkiye’ye gelmesi ise sanılanın aksine biraz daha uzun sürebilir. Gerçi gelse bile mevcut döviz kurlarından ötürü çok fazla alıcısı çıkmayacaktır. Yine de bekleyip göreceğiz.

iPhone SE3 LCD ekranla gelecek

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU