Ana SayfaGenelOPPO Bluetooth Hoparlör Türkiye'de

OPPO Bluetooth Hoparlör Türkiye’de

OPPO Bluetooth Hoparlör Türkiye’de resmi olarak satışa sunuldu. Peki, OPPO’nun kablosuz çözümü kullanıcılara neler sunuyor?

Yılın ilk çeyreğinden itibaren dünyada ilan edilen pandemi, tüketicilerin bazı alışkanlıklarını da değiştirdi. Yapılan araştırmalar evlerde geçirilen dönemde müzik dinleme alışkanlıklarının hızlı bir yükselişe geçtiğini gösteriyor. Müzik %80 oranında mobil cihazlar üzerinde dinlenirken, kablosuz hoparlör kullanımı da %500’ün üzerinde bir orana sahip. Pazara sunacağı ürünleri, tüketici beklentilerine göre şekillendiren OPPO da durumu göz önünde bulundurarak OPPO Bluetooth Hoparlör modelini Avrupa pazarında satışa sunmadan önce Türkiye’ye getirdi.

OPPO Bluetooth Hoparlör

Minimal tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken Bluetooth Hoparlör, şıklığını üzerindeki LED saat göstergesi ile tamamlıyor. Sadece 160 g ağırlıkla gelen hoparlör, 3 saatlik şarj süresiyle birlikte 8 saatlik de çalma süresi sunuyor. Bluetooth 5.0 teknolojisini destekleyen hoparlörün kablosuz menzili 10 metreye kadar uzanabiliyor. Ürünün şarj girişi ise Type-C USB ile destekleniyor.

Yeşil ve pembe renkleriyle dikkat çeken Bluetooth Hoparlör Türkiye’de KDV dahil 349 TL tavsiye edilen satış fiyatıyla tüketiciye sunuluyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU