OnePlus 7 Pro DxOMark puanı belli oldu!

OnePlus 7 Pro

Üçlü arka kamera kurulumu ile dikkat çeken OnePlus 7 Pro DxOMark puanı ile karşımıza çıktı. Bakalım OnePlus 7 Pro, Huawei P30 Pro’yu geçebildi mi?

Mobil cihazların kamera performanslarını test edip puanlama sistemi yapan ve verdiği puanlar genel geçer kabul gören DxOMark bugün OnePlus 7 Pro’yu masaya yatırdı.

OnePlus firmasının yeni amiral gemisi modeli olan OnePlus 7 Pro’nun, üçlü arka kamera kurulumu ve pop-up selfie kamerası ile neler yapabileceği merak ediliyordu.

OnePlus 7 Pro DxOMark puanı belli oldu!

DxOMark, 48 Megapiksel + 8 Megapiksel + 16 Megapiksel çözünürlüğünde üçlü arka kamera ile gelen OnePlus 7 Pro’ya; fotoğraf bölümünden 118 ve video bölümünden ise 98 puan veriyor.

Ortalama 111 puan alarak Huawei P30 Pro ve Galaxy S10 5G modellerinin bir tık gerisinde kalan OnePlus 7 Pro, bu testte tüm iPhone modellerini geçmeyi başarıyor.

Galaxy Note 10 benchmark testinde göründü!

Gücünü Qualcomm’un Snapdragon 855 yonga seti ve 6 GB RAM‘den alan telefon, ekran gömülü parmak izi okuyucusuna sahip. OnePlus 7 Pro, 600 dolar bandındaki fiyat etiketi ile rakiplerine adeta göz dağı veriyor.

OnePlus 7 Pro DxOMark


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin