Ofisini sen tasarla

Ofis

Bir Ofis hayal edin… İstediğiniz konforu sunan, içinde en sevdiğiniz renkte dinlenme koltuklarının ve mobilyaların olduğu bir ofis… Dekorasyonuyla size mutluluk ve enerji veren bir çalışma ortamı.

Mod Tasarım büyük bir yenilik daha sunuyor. Türk mühendislerin üç yıl gibi uzun süren çalışması sonucunda geliştirilen mobil uygulamalar ile dünyada bir ilke imza atan firma, sahip olmak istediğiniz ofisi yaşamanıza olanak sağlıyor. Mod Tasarım’ın tüm ürünlerini bir arada bulabileceğiniz “Mod Tasarım, Mod Tasarım AR ve Mod Tasarım 360” uygulamaları ile mobilyalarınızı seçebilir ve ofisinizde nasıl bir dekorasyon oluşturduğunuzu görebilirsiniz. Uygulama ayrıca seçtiğiniz ürünlerin boyutlarını, renk ve kumaş alternatiflerini deneyerek görmenizi sağlıyor. Böylece istenmeyen bir sürpriz yaşamanızı engelliyor.

ofis 2

Sanal gerçeklik gözlüğü ile yeni ofisinizde gezinin…

Ayrıca bu uygulamada ofisinizi tasarlayabilmenizin yanı sıra, sanal gerçeklik gözlüğü ile içinde gezebileceğiniz özellikte bulunuyor. Bu sayede hem ofisinizin içinde dolaşabiliyor, hem de ürünlerin yerlerini değiştirebiliyorsunuz. Ofisinizde yaşayabileceğiniz sanal gerçeklik gözlüğü sayesinde uygulama üçüncü bir boyut kazanıyor.

Ofis 3

iOS ve Android cihazlarınızın uygulama marketlerinden ücretsiz indirebileceğiniz Mod Tasarım’ın  sunduğu “Mod Tasarım, Mod Tasarım AR ve Mod Tasarım 360” uygulamaları ile showrooma gitmeden showroom imkânı sunuyor.

Mercedes E, Liderliğini Geri Almaya Geliyor!