Ana sayfa Akıllı Telefon Nubia Z20 tanıtım tarihi ortaya çıktı

Nubia Z20 tanıtım tarihi ortaya çıktı

ZTE’nin yeni üst segment akıllı telefonunun ne zaman tanıtılacağı ortaya çıktı. İşte Nubia Z20 hakkındaki son detaylar.

Geçtiğimiz günlerde Red Magic 3 modelini Snapdargon 855+ ile revize edeceğini açıklayan ZTE, bir diğer üst segment modeli Nubia Z20 için de tarih verdi.

Çinli üreticinin resmi Weibo sayfasından paylaşılan bir görselde, Z20 etkinliğinin 8 Ağustos’ta Pekin’de gerçekleşeceği belirtildi. Yani Z20’nin Samsung’un yeni Note modeli ile hemen hemen aynı zaman diliminde tanıtılacağını söylemek pek de yanlış olmaz. Zira iki modelin etkinlik tarihi arasında yalnızca 1 gün var.

Nubia Z20 kamerasıyla iddialı!

Ayrıca ZTE tarafından paylaşılan görselde “her zamankinden daha iyi bir kamera” sloganı da dikkat çekti. Yani Z20’nin kamerası ile iddialı bir model olacağını söylemek, sanırım pek de yanlış olmayacaktır.

Dilerseniz aşağıdaki galeriden daha önce paylaşılmış olan Z20 ile çekilmiş fotoğraflara göz atabilirsiniz. (Resimleri büyütmek için üzerine tıklayınız)

Tam olarak netleşmemiş olsa da Nubia Z20’nin 48MP’lik ana kameraya sahip olması bekleniyor. Bu merceğe 12MP + 8MP’lik çift kameranın eşlik edeceği de sızdırılan bilgiler arasında. Tabi ki bunların bir söylentiden ibaret olduğunu unutmamak gerekiyor. Zira şimdiye kadar yeni Nubia modeli hakkında pek fazla rapor sızdırılmadı. Dolayısıyla Z20 hakkındaki pek çok detayı 8 Ağustos’ta gerçekleşecek olan etkinlikte öğreneceğiz.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Türkiye corona virüsü vaka sayısı

Türkiye corona virüsü vaka sayısı – 5 Nisan 2020

Türkiye'de corona virüsü vaka sayısı ve ölüm sayısı günden güne artış gösteriyor. Günlük resmi olarak açıklanan vaka sayılarını sizlere aktarıyor olacağız. Çin'in Wuhan kentinde 2019'un...

Son Haberler