Nokia güncelleme konusunda müşterilerini mutlu etmeye devam ediyor

This is Nokia’s new logo

Akıllı telefon dünyasında kendine ait bir pazar payı elde eden Nokia, benzer bir başarıyı tablet pazarı için de sağlamak istiyor.

Nokia güncelleme konusunda müşterilerini mutlu etmeye devam ediyor. Eylül 2022’de Hindistan’da Nokia, UniSoc T606 yonga seti ve Android 12 işletim sistemiyle Nokia T10 tabletini piyasaya sürdü. Tablet, Android 13 güncellemesi için uzun süredir bekleniyordu. Şimdi ise Nokia, sonunda tablet için güncellemeyi ve diğer birçok cihaz için dağıtıma başladı.

This is Nokia’s new logo

Yeni Hyundai KONA

Nokia T10 Android 13, “Material You” adı verilen yeni bir tasarım dilini sunuyor. Bu tasarım dili, duvar kağıdınızdan renkleri çıkarma ve telefonunuzun arayüzüne uygulama gibi bir “renk çıkarma” konseptine dayanıyor. Ayrıca telefonunuzun arayüzünde şekilleri, tipografileri ve diğer unsurları kişisel stilinize uygun şekilde özelleştirebilirsiniz. Android 13, bir dizi hata düzeltmesi ve performans iyileştirmesi de içeriyor. Bu değişiklikler, telefonunuzun daha kararlı ve daha hızlı tepki vermesini sağlamak için tasarlanmıştır. İşte Nokia T10 tablet için Android 13 güncellemesiyle gelen tüm değişiklikler:

This is Nokia’s new logo

Nokia güncelleme konusunda müşterilerini mutlu etmeye devam ediyor

-Yeni “Material You” tasarım dili, canlı renkler ve özelleştirilebilir tema seçenekleri,

– Gizlilik ve güvenlik iyileştirmeleri,

– Yeni gizlilik paneli,

– Mikrofon ve kamera göstergeleri

– Üretkenlik ve erişilebilirlik için yeni özellikler,

– Yeni çoklu görev menüsü Yeni “Ses Erişimi” özelliği

Nokia, HarmonyOS kullanma söylentilerini yalanladı

Eğer bir Nokia T10 kullanıcısıysanız, Android 13 güncellemesini kontrol etmek için Ayarlar > Sistem > Sistem Güncellemeleri bölümüne gidebilirsiniz. Güncelleme mevcutsa bir bildirim alacaksınız. Güncellemeyi yüklemek için bildirime dokunun ve talimatları izleyin. Nokia güncelleme konusunda müşterilerini mutlu etmeye devam ediyor.

Mortal Kombat 1 sabit diske “Fatality” yapacak


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir