Ana sayfa Akıllı Telefon Nokia 3, Nokia 5 ve yeni Nokia 3310 ön siparişe sunuldu

Nokia 3, Nokia 5 ve yeni Nokia 3310 ön siparişe sunuldu

Nokia’nın geçtiğimiz Mobil Dünya Kongresi’nde duyurduğu 3 telefonu da geçtiğimiz gün ön siparişe sunuldu. İşte cihazların ön sipariş fiyatları.

Mobil Dünya Kongeresi’nde en dikkat çeken firmalardan birisi de Nokia’ydı. Seneler sonra akıllı telefon pazarına geri dönen Finli üretici, kullanıcıların karşısına 3 farklı modelle çıktı. Bu modeller arasında bir zamanların efsanevi ismi 3310’un modernize edilmiş versiyonu yeni Nokia 3310 da bulunuyordu.

Nokia’nın Mobil Dünya Kongresi’nde tanıttığı Nokia 3, Nokia 5 ve yeni Nokia 3310 geçtiğimiz gün Avrupa’da ön siparişe sunuldu. Hollanda’nın önde gelen perakendecilerinden biri olan Balsimpel, Nokia 3, Nokia 5 ve yeni Nokia 3310’u, Finli üreticinin MWC’de duyurduğu fiyatlar üzerinden ön siparişe sundu.

Yani Balsimpel Nokia 3’ü 130 Euro, Nokia 5’i 189 Euro, Nokia 3310’u ise 59 Euro’dan listeledi. Hollandalı perakendeci telefonların teslim sürecine ilişkin olarak net bir tarih paylaşmaktan kaçındı. Sitede telefonların teslim tarihi “yakında stokta olacak” ibaresiyle geçiştirilmiş durumda.

Nokia, Mobil Dünya Kongresi’nde yaptığı açıklamada Nokia 3, Nokia 5 ve yeni Nokia 3310’un 2017’nin ikinci çeyreğinde satışa sunulacağını açıklamıştı. Bu da tarih aralığı olarak Mart ayından sonrasına denk geliyor. Yani yeni Nokia modellerinden birisine sahip olmak istiyorsanız en az Nisan ayına kadar beklemeniz gerekecek.

Öte yandan ülkemizde Nokia’nın yeni modellerinin satışa sunulup sunulmayacağı da hala kesinlik kazanmış değil. Bekleyip göreceğiz.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Samsung Galaxy M30s ile özgürlük sizde!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, hem ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek hem de uygun fiyatıyla yüzünüzü güldürecek yeni bir akıllı telefonla, Galaxy M30s ile karşımızda. Şık tasarıma,...

Son Haberler