Ana Sayfa Haber Nisan Ayına “Bioshock Infinite” Oyunu Damgasını Vurdu

Nisan Ayına “Bioshock Infinite” Oyunu Damgasını Vurdu

 TTNET’in dijital oyun mağazası Playstore’da Nisan ayında en çok satın alınan oyun “Bioshock Infinite” oldu. “Bioshock Infinite”, tüm dünyada olduğu gibi Playstore’da da en çok satanlar listesinin zirvesine yerleşti. Oyunseverler Nisan ayında ayrıca Bigpoint firmasının popüler oyunlarına ve 23 Nisan kampanyası kapsamında ücretsiz olarak sunulan “SüperCan 2”ye büyük ilgi gösterdiler.

TTNET’in dijital oyun mağazası Playstore, her ay en çok satın alınan oyunları açıklayarak, Türkiye’deki oyunseverlerin tercihlerini göstermeye devam ediyor.Bioshock Infinite

Playstore’da yer alan 1000’e yakın farklı oyun arasından Nisan ayına damgasını vuran oyun “Bioshock Infinite” oldu. Dünya ile aynı anda Playstore’da satışa sunulan “Bioshock Infinite”, tüm dünyada olduğu gibi Playstore’da da en çok satan oyun oldu.

Nisan ayında Playstore’da yerini alan Bigpoint firmasının popüler oyunları da oyunseverlerden büyük ilgi gördü. “Dark Orbit”, “Seafight”, “Drakensang Online”, “Farmerama” ve “Pirate Storm”un paketlerine büyük ilgi gösterildi.

Türkiye’nin ilk çocuk kahramanı SüperCan’ın yeni oyunu “SüperCan 2”, Playstore’da Nisan ayına damga vuran bir başka oyun oldu. “SüperCan 2”, 23 Nisan kampanyası kapsamında oyunseverlerle ücretsiz olarak buluştu.

Playstore mayıs ayında da en popüler oyunları, en uygun fiyat ve ödeme seçenekleriyle oyunseverlere sunmaya devam edecek.

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting