Ana Sayfa Haber Nintendo 2DS Resmen Duyuruldu!

Nintendo 2DS Resmen Duyuruldu!

Nintendo, başlangıç seviyesi cep konsolu 2DS’i resmen duyurdu. Konsol 3DS’in üç boyutlu yapımlarını, iki boyutlu olarak oynatabilecek. Cihazın fiyatı ve piyasaya sürülüş tarihi de belli oldu.

Nintendo 3DS ailesinin en yeni üyesi 2DS yüzünü gösterdi. Giriş seviyesi cep konsolu, Avrupa’da 12 Kasım 2013’de satışa sunulurken, İngiltere fiyatı ise 110 sterlin seviyesinde konumlanacak.

2DS, görünüş olarak 3DS’e çok benziyor; hatta uzman gözler dışında ikisini ayırt etmek imkansız gibi. 2DS’de iki dokunmatik ekran, D-Pad, bir yönlendirme çubuğu, iki arka tuş, iki adet kamera ve kablosuz bağlantı yer alıyor. Halihazırda bulunan hoparlörler mono ses desteği sunarken, uygun kulaklıkla streo ses desteğine erişilebiliyor.

Nintendo 2DS, 2000’den fazla DS oyununa destek verdiği gibi, 3DS oyunlarına da 2 boyutlu olarak uyumlu. Cep konsolunun piyasaya çıktığı gün Pokemon X ve Pokemon Y adlı oyunların da piyasaya sürüleceğini de not düşelim.

Barış Terunhttp://www.donanimgunlugu.com
Psikoloji ve İngiliz Dili eğitimi alan ve bilişim sektöründe ciddi bir tecrübeye sahip olan Barış, zamanını teknolojiye, otomobillere ve Donanım Günlüğü'ne ayırıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting