Ana SayfaDonanımNext'den Yeni Kablosuz Alarm Sistemi

Next’den Yeni Kablosuz Alarm Sistemi

Next&Nextstar, dünyanın her yerinden yalnızca bir cep telefonu ile hükmedebileceğiniz ve pek çok sofistike özellik ile donatılmış Next Kablosuz Alarm Sistemi ile evinizin ve işyerlerinizin güvenliğini sağlıyor.

Uydu cihazları ile adım attığı elektronik sistemleri sektöründe, gelişen teknoloji ve değişen trendleri göz önüne alarak ürün gamını günbegün genişleten Next&Nextstar, pek çok gelişmiş özelliğin bir araya geldiği Next Kablosuz Alarm Sistemi ile ev ve işyerinizi güvence altına alıyor.

Dünyanın Her Yerinden Hükmedin!

Next Kablosuz Alarm Sistemi’nin sahip olduğu akıllı güvenlik teknolojisi sayesinde, cep telefonunuzun yalnızca birkaç tuşuna basarak, dünyanın her neresinde olursanız olun, cihaza kolayca hükmedebilirsiniz. Tam dokunmatik cam tuş paneli, LCD ekran-ses göstergesi ve 10 kumanda’ya kadar kontrol imkanı sunan Next Kablosuz Alarm Sistemi ile gözünüz arkada kalmayacak.

Tamamen kullanıcı dostu bir biçimde tasarlanan Next Kablosuz Alarm Sistemi, kolay kurulumunun yanı sıra, üzerine bağlı aygıtları kontrol edebilme ve o anda ortamda bulunan sesleri dinleyebilme ayrıcalığını sunarken, tüm işlemleri gerek telefonda, gerekse cihaz başında duyacağınız Türkçe sesli cevaplama sayesinde, basitçe gerçekleştirebilmenize olanak sağlıyor.Next Kablosuz Alarm Sistemi

Her Duruma Göre Programlanabilme!

Kullanıcıların güvenliği için pek çok gelişmiş özelliği bir arada bulunduran Next Kablosuz Alarm Sistemi, siz dışardayken telefon kesildiğinde veya, pencere-kapı açık kaldığında gereken uyarıyı veriyor olmanın yanı sıra, sadece hırsızlık için değil, yangın veya diğer acil durumlar için de programlanabilme özelliğine sahip. 433 MHZ kablosuz frekans, Ademco, Contact ID merkez formatları, opsiyonel GSM/GPRS/TCP-IP iletişimi özellikleri ile donatılan Next Kablosuz Alarm Sistemi’nde ayrıca, sistem üzerine 2 CMS, 4 telefon numarası kaydedebilme ve çeşitli senaryolar ayarlayabilme prototipleri de mevcut.

Next Kablosuz Alarm Sistemi’yle birlikte; 2 adet hareket dedektörü, 1 adet kapı sensörü, 2 adet uzaktan kumanda ve sistemi kurabileceğiniz diğer aparatları da kutuda kullanıcıya sunuluyor.

YE-KA1100 E/T Next Kablosuz Alarm Sistemi; tavsiye edilen satış fiyatı: 460 TL+KDV

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting