Need for Speed’e rakip: Need for Şahin!

nfs şahin

Türkiye’nin unutulmaz klasik efsanelerinden olan Şahin ve Kartal otomobilleri, Google Play mağazasında.

Oyuncular farklı renk seçeneklerine sahip araçlar ile zorlu parkuru hızlı bir şekilde tamamlamaya çalışırken istediklerinde zaman yarışlarına da katılabiliyor.

Oyun severler; yüksek kaliteli 3D görüntüsü ile de dikkat çeken oyun ile gerçekçi bir simülasyon içinde hız yapmanın heyecanını yaşıyor.

Oyun kolay oynanabilirliği ile de dikkat çekiyor: Kullanacağınız arabanın rengini seçin, gaza basın, hızlanın ve diğerlerini geride bırakın.

nfs şahin

Zorda kaldığınızda ya da arayı açmak istediğinizde Nitro yardımınıza yetişecek. Mobil kullanıcılar için geliştirdiği Metrobüs oyunu ile büyük ses getiren Türk oyun şirketi Atom; Beşiktaş yollarının tozunu atacak yeni oyunu Need For Şahin’i Google Play mağazası üzerinden ücretsiz olarak yayınladı.

Need For Şahin oyununa Türkiye’nin klasik otomobilleri Şahin ve Kartal’ın hayranları ve otomobil yarışı severlerin büyük ilgi göstermesi bekleniyor.

Bire bir İstanbul’un Beşiktaş semtinden uyarlanmış olan Need For Şahin haritası ile oyun severler Şahin otomobilleri ile Dolmabahçe, Süleyman Seba Caddesi, Vodafone Arena gibi bölgelerin yollarında birbirleri ile yarışarak heyecan dolu anlar yaşayabiliyor.

Oppo Find 9 geliyor!