Home Akıllı Telefon Motorola RAZR 2022 tasarımı ortaya çıktı

Motorola RAZR 2022 tasarımı ortaya çıktı

0

Katlanabilir akıllı telefon dünyasının önemli isimlerinden biri olan Motorola Razr serisi yeni modeline kavuşmak için artık gün sayıyor.

Motorola RAZR 2022 tasarımı ortaya çıktı. Katlanabilir akıllı telefon sektörü her ne kadar Samsung önderliğinde büyüyüp gelişiyor olsa da, başta Motorola olmak üzere bu pazara yatırım yapan markaların katkıları da inkar edilemez. Bugüne kadar Samsung Galaxy Z Flip serisinin en büyük rakibi olarak gösterilen Motorola Razr serisi, 2022 versiyonuyla da bu iddiasını sürdürecek gibi görünüyor.

Kısa bir zaman içerisinde düzenlenecek olan tanıtım organizasyonuyla karşımıza çıkması beklenen Motorola Razr 2022, tanıtımdan önce Lenovo yetkililerinin ellerinde kendini gösterdi. Yeni telefon hakkında oldukça sınırlı bilgiler veren Lenovo yetkilisi, yeni Razr ile birlikte daha büyük dış ekran ve güçlendirilmiş menteşelerin geleceğini müjdeledi.

Motorola RAZR 2022 tasarımı ortaya çıktı

Peki Motorola Razr 2022’nin diğer özellikleri neler? Her ne kadar Lenovo yetkilisi bu konu hakkında herhangi bir açıklama yapmamış olsa da, bugüne kadar sızdırılan bilgilerden telefonun 6,7 inçlik P-OLED iç ekran, ve 3 inç dış ekranla geleceğini biliyoruz.

Hemen hemen yeni piyasaya sürülen bütün amiral gemisi modellerinde olduğu gibi Motorola Razr 2022’de gücünü Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setinden alacak. Arka yüzeyinde 50MP + 13MP’lik bir kamera kurulumuna ev sahipliği yapacak olan telefonun ön kamera performansı hakkında ise şimdilik net bir bilgi bulunmuyor.

12GB RAM + 512GB dahili depolama alanı seçeneğiyle satışa sunulması beklenen telefonun satış fiyatının ise 1.150 Euro civarı olması bekleniyor.

Motorola Moto X30 Pro fiyatı belli oldu

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version