Mobil Flash Bellek C50 Yolda


Tayvan merkezli Silicon Power Teknoloji Şirketi, alanının en iyisi olacak mobil flash bellek C50’yi çıkarmaya hazırlanıyor.

Mobil flash bellekler akıllı telefonlar ile bilgisayarlar arasında hızlı dosya alışverişi yapabiliyor ve telefonlarda hafıza sıkıntısı çekenler için büyük bir kurtarıcı niteliğinde. Onları son zamanlarda birçok teknoloji mağazasında görüyoruz fakat SP C50 bunların en iyisi.

Gelin SP C50’ye birlikte göz atalım

Mobil flash bellek SP C50, 3 farklı USB bağlantısı arasında ustaca bir veri geçişi sağlıyor. Cihaz micro USB, USB-A ve USB-B ile uyumlu olarak çalışabiliyor.Windows 7, 8, 8.1, 10, Vista , XP ve Mac OS 10.3 veya fazlası birde tüm Linux işletim sistemleri ile  uyumlu.

Cihaz 32 GB ,64 GB ve 128 GB boyutlarıyla kullanıcı ile buluşacak. A Tipi ve C Tipi, 5Gbps‘ye kadar bir aktarım hızına sahiptir yani USB 3.0 olacak ancak mikro USB sadece 2.0 aktarım hızına sahip olacak ve 480 Mbps‘de veri aktarımı yapılabilir.Sadece 5 gram ağırlığında olan SP C50, 70°C derecede bile çalışacak ve toz ve sudan etkilenmeyecek.

Bilgisayarlara SP Widget yazılımını android telefonlarınıza ise SP Dosya Gezgini‘ni indirerek cihazı rahatlıkla kullanabilirsiniz ve kullanıcılara 5 yıl kullanım ömrü ile gelecek mobil flash bellek SP C50‘nin fiyatı ise henüz belli değil.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git