TP-LINK ’ten yüksek hızlı yeni modem ve router

Archer D50 tp link

TP-LINK, en yeni WiFi standardını destekleyen, yüksek hızlı iki yeni ürünü satışa sundu. Archer D50 model modem ve Archer C50 model yönlendiricinin (router) ikisi de toplamda 1200Mbps kablosuz hıza sahip ve fiber dahil çeşitli bağlantı tiplerini destekliyor.

 -LINK, kablosuz ağ standartları arasında en yeni ve en hızlı olan 802.11ac destekli iki yeni Archer serisi ürünü satışa sundu. Archer D50 modem/router ve Archer C50 router (yönlendirici), yüksek bağlantı hızlarının yanı sıra farklı bağlantı tipi desteği ile de dikkat çekiyor.

Her iki ürün de çift kanal desteği ile eşzamanlı olarak 2.4GHz kanalında 300Mbps, 5GHz kanalında ise 867Mbps kablosuz yüksek hızlara ulaşabiliyor. Eski nesil 802.11n destekli ürünlere oranla üç kat daha hızlı kablosuz bağlantı sunuyorlar. Bu sayede evde ya da ofiste birden fazla cihazın kablosuz olarak internete bağlanması durumunda performans sorunu yaşatmayan Archer D50 ve Archer C50, üzerlerinde bulunan çift kanal destekli iki adet anten ile WiFi sinyallerinin daha geniş bir alana erişmesini de sağlıyorlar.

Archer C50 tp-link

Archer D50 ve Archer C50’nin üzerinde USB bağlantı noktası bulunuyor. Bu sayede her iki ürüne de yazıcı vb cihazlar bağlanabiliyor ve ağa bağlanmaları ve ortak kullanmaları sağlanabiliyor. Ayrıca bu USB girişe bir harici

disk takarak FTP sunucu aracılığıyla ev ya da ofis dışındayken de diskteki dosyalara ulaşmak ve paylaşmak mümkün olabiliyor.

Archer D50, birden fazla bağlantı tipi desteği sayesinde kullanıcılara esneklik  sağlıyor. ADSL desteği olan ürün, aynı zamanda üzerinde yer alan Ethernet LAN/WAN girişi sayesinde kablo/fiber modemlere de bağlanabiliyor.

Misafir ağı, Ebeveyn Kontrolü gibi özellikleri olan Archer D50 ve Archer C50 modelleri, son derece kolay kurulup yönetilebiliyor.  Her iki ürün, akıllı telefonlar üzerinden yönetmeyi sağlayan TP-LINK’in ücretsiz Tether uygulamasını destekliyor. Bu sayede Android ya da IOS destekli cihazlardan Archer D50 ve Archer C50’yi yönetmek, ebeveyn kontrolü ayarlarını yapmak ya da medya paylaşmak mümkün oluyor.

BMW’den Çok Özel Bir Model!