MIUI gizli temalar nasıl açılır?

Xiaomi gelirlerinde düşüş yaşandığını bildirdi

Xiaomi’nin yeni arayüz sürümü MIUI 14 yakında tanıtılacak. Peki bu arayüzde gizli temaları nasıl açabiliriz? Malum, Xiaomi Çin’deki tüm temaları küresel pazarda kullanıma sunmuyor. Fakat basit bir iki numara ile bu temaları da kullanmanız mümkün. İşte konu ile ilgili detaylar.

MIUI gizli temalar nasıl açılır? Bilindiği üzere Xiaomi tüm dünyada hizmet veren bir akıllı telefon üreticisi. Avrupa’dan, Hindistan’a kadar oldukça geniş kitlelere hitap ediyor. MIUI arayüzünü kullanan Xiaomi’nin sevilen yanlarından birisi de kullanıcılarına tonlarca tema seçeneği sunuyor olması.

Elbette Türkiye tarafında tema ekranının çok da zengin olmadığını söyleyebiliriz. Fakat size birazdan anlatacağımız yöntem ile binlerce ücretsiz temaya sahip olabilirsiniz.

MIUI 13

Bunu yapmak için yeni bir Xiaomi modeline sahip olmanıza da gerek yok. Elinizdeki telefonda MIUI 10 ya da üstü bir arayüz yüklüyse hiç bir sıkıntı çıkmayacağını söyleyebiliriz.

Şimdi gelelim gizli temaları açma olayına.

Xiaomi MIUI 13 geliyor! İşte detaylar

MIUI gizli temalar nasıl açılır?

Yapmanız gereken şey oldukça basit. İlk olarak telefonumuzun ayarlar kısmına gidiyoruz. Ayarlar menüsünün altında ek ayarlar sekmesi bulunuyor. Bu sekmeye tıklıyoruz. Ek ayarlar ekranında bölge seçeneğini göreceksiniz. Bölge seçeneğini tıkladığınızda önünüze pek çok ülke geliyor.

Xiaomi Mi 10S ve Redmi K30i 5G, MIUI 12.5 güncellemesini aldı

Buradan bölgenizi Hindistan olarak değiştirmeniz gerekiyor. Ardından temalar menüsüne tekrardan giriyoruz. Tekrar girdiğinizde pek çok yeni temanın eklenmiş olacağını göreceksiniz. İstediğiniz temaları indirdikten sonra tekrardan bölgenizi Türkiye olarak değiştirmeyi unutmayın. Yoksa Google Play tarafındaki satın alımlarda sorun yaşayabilirsiniz.

Bu arada dip not olarak belirtelim. Hindistan yerine bölgenizi Çin olarak belirlerseniz çok daha farklı temalar bulabilirsiniz.

iQOO Neo 7 SE tasarımı gözler önüne serildi


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir