Ana sayfa Genel Minecraft Classic tarayıcıdan ücretsiz oynanabilecek

Minecraft Classic tarayıcıdan ücretsiz oynanabilecek

Popüler video oyunu Minecraft’ın yaratıcıları, oyunun tarayıcı üzerinden ücretsiz oynanabilecek bir versiyonunu yayınladılar.

classic.minecraft.net adresinden erişilebilen oyun Minecraft’ın henüz Microsfot’a satılmadığı ilk dönemdeki orijinal halini yansıtıyor.

74 milyon kişi hergün dijital kazı yapıyor

Ayda 74 milyon aktif kullanıcının oynamaya devam ettiği Minecraft, video oyun dünyasındaki en kalabalık oyuncu kitlesine sahip oyunlardan biri kabul ediliyor.

Minecraft ilk günlerinden bu güne kadar çok sayıda güncelleme ve eklenti almasına rağmen, bunlar oyunda radikal değişikliklere neden olmadı. dolayısıyla, ilk günlü nostaljik versiyonu ile son versiyon arasında büyük farklılıklar bulunmuyor.

Dolayısıyla Minecraft’ı merak eden ancak henüz oynamaya fırsat bulamayanların, ücretsiz klasik versiyonu deneyerek oyuna daha kolay adapte olabilecekleri düşünülüyor.

Tesla’nın otopilot modunda porno çekildi!

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Bu hafta çıkacak oyunlar (27 Ocak – 3 Şubat)

Oyun severlerin merakla bekledikleri bu hafta çıkacak oyunlar listesi nihayet netlik kazandı. İşte Ocak ayının son haftasında raflardaki yerini alacak olan yapımlar. Ocak ayının son...

Son Haberler