Ana sayfa Oyun 20 yıldır Xbox'ta görev yapan Mike Ybarra istifa etti!

20 yıldır Xbox’ta görev yapan Mike Ybarra istifa etti!

20 yıldır Microsoft bünyesinde çalışan ve son yıllarda Xbox Başkan Yardımcısı görevinde faaliyet gösteren Mike Ybarra işinden ayrıldığını açıkladı.

Xbox cephesinde yeni nesil konsol öncesi büyük bir ayrılık yaşandı. Microsoft bünyesinde tam 20 yıldır çalışan ve son dönemlerde de Xbox Başkan Yardımcısı görevinde faaliyet gösteren Mike Ybarra, bugün firmadan ayrıldığını açıkladı. Attığı Tweet ile Xbox ekibine teşekkürler eden Mike Ybarra’nın yeni durağı ise henüz bilinmiyor.

M. Ybarra firmadan ayrılışı için; “Microsoft’ta 20 yıldır süren maceramın sonuna geldik. Xbox’ta harika bir deneyim yaşadım. TeamXbox’taki herkese teşekkürler, başardıklarımızdan gurur duyuyorum ve size başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

PlayStation 5 çıkış tarihi açıklandı!

Xbox Başkanı Phil Spencer ise bu ayrılış ile ilgili olarak; “Microsoft ve Xbox’a yaptığınız birçok katkı için teşekkür ederim. İlk günden beri Xbox sevenlerin savunucusu oldunuz ve oyuncuları her şeyin merkezinde tutmak için sürekli çaba sarfettiniz. TeamXbox olarak hepimiz size en iyisini diliyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Mike Ybarra

M. Ybarra’nın yeni nesil konsollara çok az bir süre kalmışken firmadan ayrılma sebebinin altında yatan neden bilinmiyor. Bakalım boşalan Xbox Başkan Yardımcısı koltuğuna ilerleyen zamanda kim oturacak?

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

ESET NOD32 Antivirus yazılımı ile tehlikelere karşı korunun!

ESET, NOD32 Antivirus yazılımıyla sizi güncel tehlikelere karşı korumayı vadediyor. Ürünün kutusunun içinden çıkan kod ile yazılımı rahatlıkla kurabiliyor ve ardından güncelleyebiliyorsunuz. Sonrasında, tehlikelerle...

Son Haberler