Ana sayfa Haber Microsoft'tan Yeni Masaüstü Hakkında Açıklamalar

Microsoft’tan Yeni Masaüstü Hakkında Açıklamalar

Microsoft, işletim sistemi Windows’a getireceği yenilikler ve yeni masaüstü düzeni hakkında açıklamalarda bulundu.

Microsoft, işletim sistemi Windows’u tüm kullanıcıları için ideal bir hale getirmek için sıkı bir çalışma içerisinde ve bu çalışma kapsamında yapılan değişikliklerin birçoğu da işletim sisteminin geçmişinden bilinen özellikleri geri getirerek yapılıyor. Windows işletim sisteminin uzun süredir odağında yer alan masaüstü bilgisayarlara daha uygun hale gelmesi için de birçok değişiklik yapan Microsoft, yeni masaüstü ile bilgisayar kullanıcılarına da uygun bir deneyim sunmak istiyor.

Microsoft_masaüstü_DG

Konuyla ilgili konuşan Microsoft işletim sistemleri yöneticisi Terry Myerson, yeni Windows 8.1 güncellemesinde önceliklerinden birinin de yeni masaüstü olduğunu açıkladı. Myerson’ın milyonlarca Windows kullanıcısı için alışılmış bir çalışma olanı olarak tanımladığı masaüstü, firmanın hala değer verdiği bir özellik. Myerson’ın açıklmalarından anlaşılıyor ki Microsoft, Windows işletim sisteminin kullanıldığı tüm platformlar için optimize edilmiş sistemler geliştirmek istiyor.

Android 4.4.3 Test Aşamasında

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En çok like alan Instagram paylaşımları 2020

2020 yılında en çok like alan Instagram paylaşımları hangileri? İşte günümüzün en popüler sosyal medya kanalındaki, en popüler paylaşımlar. Son birkaç yıldır Instagram kullanıcılarının sayısı...

Son Haberler