Microsoft Sculpt Comfort Mouse inceleme

Sculpt Comfort Mouse Bluetooth

#İŞBİRLİĞİ

Windows 8 işletim sistemiyle birlikte gelen yeni Metro arayüz kullanıcıların yavaş yavaş kalbin kazanıyor. Microsoft’ta bu yeni arayüz kullanımı kolaylaştıracak ürünler ile kullanıcıların karşısına çıkmış durumda.

Bu ürünlerden biri olan Microsoft Sculpt Comfort Mouse sol tarafımda bulunan ve elinizin baş parmağı ile yönetebileceğiniz mavi Windows tuşuna sahip. Bu tuş sayesinde masaüstü ile Metra arayüz arasında geçişler yapabiliyor ve uygulamalar arasında kolayca gezinebiliyorsunuz. Ele kolaylıkla oturan ve kullanırken sizi rahatsız etmeyen Microsoft Sculpt Comfort Mouse Windows 8 deneyimini iyileştirmek için yaratılmış bir ürün.

Bluetooth üzerinden iletişim kuran ürünü Tablet, PC, veya dizüstü bilgisayara kolaylıkla eşleştirmeniz mümkün.  Sağ elini kullanalar için tasarlanan ürün aynı zamanda 4 yönlü kullanabileceğiniz tekerleğe sahip. Bu sayede daha verimli ve konfor içerisnde fare kullanabiliyorsunuz. Ürün Windows 7, Windows 8, Windows RT, iOS 4, iOS 5, Android 3.2 ve üzeri işletim sistemleriyle birlikte çalışabiliyor. Fiyat/Performans açısından da dikkat çeken ürün özellikle Windows 8 kullanıcıları için biçilmiş bir kaftan.Sculpt Comfort Mouse Bluetooth

Teknik Özellikler:

Teknoloji: BlueTrack
Ağırlık: 136 gram
Boyutlar: 111 x 68.5 x 36.5 mm
Tuş sayısı: 6 Tuş
Batarya: 2 x AA batarya
Batarya süresi: 10 aya kadar

“Bu incelemesini yaptığımız ürün, ilgili marka tarafından kurumumuza sağlanmıştır.”

Whatsapp Yayından Kaldırıldı!