Ana sayfa Microsoft Microsoft Office 2019 çıktı!

Microsoft Office 2019 çıktı!

Microsoft Office 2019 sürümü bugün yayınlandı. Microsoft Office 2019 fiyatı ve bu sürüm ile gelen tüm yenilikler haberimizde. Bakalım Microsoft Office 2019 neler sunuyor?

Microsoft’un en çok satan uygulamaları arasında yer alan Office, bugün yeni sürümü ile karşımıza çıktı. Office 2019 olarak duyurulan yeni sürüm birçok yeni özellik ile geliyor. Office 365 servisine dahil edilen Office 2019 hem Windows hem de macOS sahiplerinin beğenisine sunulmuş durumda.

Microsoft Office 2019 çıktı! İndir!

Office 365 üyeliğine dahil edilen Office 2019’un içeriğinde Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Project, Visio, Access ve Publisher uygulamaları yer alıyor. Ayrıca Office 365’in yan hizmetleri de bu paket içerisinde yer alıyor. Bu sürüm ile gelen en dikkat çeken özellik ise dokunmatik kalem desteği oluyor.

Microsoft yeni Surface modelleri için tarih verdi

Microsoft’un ürün gamında yer alan Surface modellerinin dokunmatik kalem desteğinin olması Office 2019’a bu özelliğin gelmesinde büyük pay sahibi oldu diyebiliriz. Word, Excel ve PowerPoint için yeni görselleştirme araçlarını barındıran Office 2019, özellikle PowerPoint’te sunduğu zoom yani yakınlaştırma özelliği ile büyük beğeni topluyor.

Microsoft Office 2019

Güncelleme ile ayrıca Windows 10 ve macOS’te yer alan karanlık tema seçeneği de Office uygulamalarına ekleniyor. Bireysel müşteriler için yıllık 250 dolar olarak açıklanan Office 2019’un henüz Türkiye fiyatı açıklanmadı. Türkiye fiyatı açıklanmadığı gibi Office 2019’a henüz ülkemizden erişim sağlanamıyor. Ancak önümüzdeki 1-2 hafta içerisinde Office 2019 Türkiye’de de kullanıma sunulacaktır.

Detaylı bilgilere ilerleyen günlerde buradan ulaşabilirsiniz.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Türkiye corona virüsü vaka sayısı

Türkiye corona virüsü vaka sayısı – 2 Nisan 2020

Türkiye'de corona virüsü vaka sayısı ve ölüm sayısı günden güne artış gösteriyor. Günlük resmi olarak açıklanan vaka sayılarını sizlere aktarıyor olacağız. Çin'in Wuhan kentinde 2019'un...

Son Haberler