Metal Gear Solid Küba’da!

Metal Gear Solid Kübada

Dünya genelinde büyük bir popülariteye ulaşan Metal Gear Solid serisinin yeni bölümü olan Metal Gear Solid V: Ground Zeroes, serinin her oyununda olduğu gibi sinematografik açıdan herkesin takdirini topladı.

Gelişmiş görsel öğelere eşlik eden müziklerin uyumu ise oyuncuları çok farklı bir atmosfer yaşamaya davet ediyor. Serinin en başarılı işini çıkarmışlar diyebiliriz.

Metal Gear Solid Küba'da!

Soğuk savaş, nükleer silahlanma ve gizli askeri görevler üzerine kurulu farklı konuların işlendiği Metal Gear Solid serisinin bu bölümü Küba topraklarının isyankar atmosferinde geçiyor. Hikayemiz 1975 yılının Küba’sında geçiyor. Kahramanımız Snake, ajan Paz Ortega Andrade ve çocuk asker olan Chico’yu kurtarmak için Küba’daki askeri kamplarından birisi olan Camp Omega’ya gizlice giriş yapmasıyla oluşan olaylar silsilesini konu alıyor.

Grafik ve müziğin muhteşem uyumuyla dikkat çeken oyunun, oynama süresinin kısalığı ise olumsuz yönü olarak görülmektedir. Hatta iyi bir oyuncuysanız Ground Zeroes‘i iki saat içerisinde bitirebiliyor. 2015 yılında Phantom Pain ismiyle yayınlanacak olan oyunun giriş hikayesi olarak tasarlanmış olması bu durumun sebebi olarak gösteriliyor.

Metam Gear Solid: Ground Zeroes‘un muhteşem görselleri ile müziğin eşsiz uyumunu farkettiniz mi?

LG G Watch’da Yeni Gelişmeler!