Ana sayfa Akıllı Telefon Meizu 17, 4 adet kameraya sahip olacak!

Meizu 17, 4 adet kameraya sahip olacak!

Meizu kısa süre önce 17 yaşına bastı ve şirket gelecek ay Meizu 17 adında yeni bir amiral gemisi telefon tanıtmaya hazırlanıyor. İşte detaylar.

Meizu bir teşekkürün ardından yeni amiral gemisi telefonu Meizu 17’den bahsetti. Çinli üretici Meizu, on yedinci doğum gününü kutluyor. Şirket uzun bir mesajla, Meizu’nun kuruluşunu destekleyen siyasi liderlerden Flyme geliştiricilerine, zincir tedarikçilerinden, hayranlarına kısacası hayal edebileceğiniz herkese teşekkür etti.

Meizu 17 delikli ön cephesinin sızdırılmış fotoğraflarını zaten gördük. Şimdi ise arka gövdenin fotoğrafları servis edildi. Yeni fotoğrafta, dörtlü kamera kurulumu olduğu gözüküyor. En sağda yer alan kamera üzerinde halka şeklinde tasarlanmış LED flaş mevcut. Ne yazık ki, kameraların piksel boyutları hakkında hiçbir bilgi yok. Kameraların dışında arka gövdede cihazın yan kısımlarındaki ince eğriliği ve alt kısmında Meizu marka yazısını fark edebiliyoruz.

Meizu 17, 90Hz OLED ekran ile gelecek. Bu ekranın boyutu çözünürlüğü hakkında henüz bilgi yok. Telefonun 5G teknolojisine ve Snapdragon 865 yonga setine sahip olması bekleniyor. Şirketin yeni amiral gemisi 65W hızlı şarj desteğine sahip olacak.

DOOM Eternal serinin satış rekorunu kırdı!

Meizu 17, alışılmadık bir özellik ile birlikte geliyor. Ön panelde delikli bir kameraya yer verileceğini söylemiştik. Diğer firmalar genelde selfie kamerasını sol tarafa veya ortaya yerleştiriyorlar. Ancak Meizu kamerayı sağ tarafa yerleştirmiş. Normalde sağda şarj göstergesi ve diğer bilgiler yer alırdı. Cihazda şarj göstergesi kameranın hemen üstünde olacak. Bu değişik görüntüyü aşağıdan bulabilirsiniz.

İşte o enteresan ön panel!

Telefonun halefi olan Meizu 16 şu anda Türkiye’de Meizu TR garantili olarak 1699TL’den satılıyor. Yeni amiral gemisinden bir hayli farklı olan 16 modelinin arka panelinde paralel olarak dizilmiş iki adet kamera bulunuyor. Ön kısımda ise bir selfie kamerası mevcut.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

konsol fiyatları

Konsol fiyatları neden artıyor? Zam mı geldi yoksa fırsatçılık mı yapılıyor?

Konsol fiyatları corona virüsü salgını sonrasında Türkiye'de anlamsız bir şekilde artmaya başladı. Peki, zam mı geldi yoksa fırsatçılık mı yapılıyor? Corona virüsü salgınından dolayı dünya...

Son Haberler