Ana sayfa Oyun Mart ayı ücretsiz Xbox Live Gold oyunları açıklandı

Mart ayı ücretsiz Xbox Live Gold oyunları açıklandı

Xbox Live Gold üyelerine Mart ayında ücretsiz olarak sunulacak olan oyunlar açıklandı. Bakalım Xbox One sahipleri için Mart ayı ücretsiz Xbox Live Gold oyunları nelermiş?

Microsoft, Xbox One sahipleri için ücretsiz oyunlar dağıtmaya devam ediyor. Xbox Live Gold üyeliğine sahip olanlar için bu ay birbirinden güzel oyunlar ücretsiz olarak sunulacak.

İşte ücretsiz Xbox Live Gold oyunları!

1-31 Mart tarihileri arasında Adventure Time: Pirates of the Enchiridion ve 16 Mart – 15 Nisan arasında ise Plants vs Zombies: Garden Warfare 2 ücretsiz olarak indirilebilecek.

Plants vs Zombies: Garden Warfare 2’nin hali hazırda yıllık 65 TL’ye satılan EA Access üyeliğinde yer aldığını belirtelim.

Xbox Live Gold kapsamında 1-15 Mart tarihleri arasında Xbox oyunu olan Star Wars: Republic Commando ve 16-31 Mart arasında ise Xbox 360 oyunu olan Metal Gear Rising: Revengeance ücretsiz olarak sunulacak.

ücretsiz Xbox Live Gold

Xbox One oyunlarında kaçırılmayacak indirim

Aylık fiyatı 59,99 TL olan Xbox Live Gold’un hem yüksek fiyatı hem de ücretsiz sunduğu oyunlar ile PS Plus’ın 23,99 TL’lik fiyatı karşısında tutunması çok ama çok zor.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler