Ana sayfa Akıllı Telefon Lumia 640’ın fiyatı düşüyor!

Lumia 640’ın fiyatı düşüyor!

Microsoft Lumia 640’ın fiyatı düşmeye devam ediyor.

Fiyat düşüşü yalnızca ABD için geçerli. Telefon şaka gibi bir fiyata satılıyor dersek haksız sayılmayız herhâlde. Telefonun fiyatının 40 Dolar yaklaşık olarak 118 TL’ye düştüğünü görüyoruz. Walmart ve Best Buy üzerinden telefonu satın almanız mümkün.

Ucuz fiyata Windows 10 Mobile deneyimi yaşamak istiyorsanız Lumia 640’ı sizlere tavsiye edebiliriz. Cihazın fiyatı ilk kez Black Friday’de düşmüştü. Anlaşılan Microsoft, bu modelin stoğunu ABD’de eritmek istiyor.

Lumia 640 şu özelliklere sahipti:

Telefonda; Qualcomm’un Snapdragon 400 yongaseti yer alıyor. 1 GB ana belleğin yer aldığı telefonda; 5 inçlik bir ekran paneli yer alıyor. Ekran, Yarı HD: “1280×720” çözünürlüğüne sahip. 8 GB dâhili depolama alanına sahip olan telefon, micro-SD kartı girişini üzerinde barındırıyor.

8 megapiksellik arka kameraya sahip olan telefon; ilerleyen zamanlarda Microsoft’un taşınabilir cihaz işletim sistemi Windows 10 Mobile’ı da alacak. Dediğimiz gibi telefonu satın almak isteyenler varsa mutlaka dediğimiz mağazalara bir göz atmalı.

Microsoft Brezilya’daki mağazasını kapattı!

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En çok şarj tüketen uygulamalar 2020

Akıllı telefonların bitmek tükenmek bilmeyen en büyük sorunu; çabuk tükenen şarjı. Peki en çok şarj tüketen uygulamalar hangileri? Cevabı makalemizde. Akıllı telefonlar son 10 yıllık...

Son Haberler