LG Wing Türkiye fiyatı belli oldu! Bu kadarına da yuh!

LG Wing

LG tasarımıyla dikkat çeken modeli Wing’i Türkiye’de de satışa sundu. İşte LG Wing Türkiye fiyatı ve konu ile ilgili diğer detaylar.

Bir dönem akıllı telefon pazarında zirveye oynayan LG şu aralar zor günler geçiriyor. Buna rağmen ilginç telefonlar tasarlamaktan vazgeçmeyen Güney Koreli üretici son olarak Wing modeliyle karşımıza çıkmıştı. Sonunda LG Wing‘in Türkiye fiyatı da belli oldu

LG konu ile ilgili gönderdiği bilgilendirme metninde şu satırlara yer verdi.

LG Wing Türkiye fiyatı belli oldu! Bu kadarına da yuh!

LG Electronics (LG), tüm dünyada büyük bir ilgi ile karşılanan LG Wing’i satışa sundu. Sıra dışı tasarımı ve bu tasarımın getirdiği benzersiz fonksiyonlarıyla tüm ilgiyi üzerine çeken LG Wing, 3 Şubat tarihi itibariyle, Turkcell online mağazada 14.999 TL fiyatla satışa sunuluyor.

LG WING’de 20,5: 9 en boy oranına sahip 6,8 inç P-OLED FullVision ana ekran bulunuyor. Çift ekranıyla kullanıcılara bir çok farklı işlevi bir arada sunabilen LG Wing “Temel Mod” ve “Döndürme Modu” olmak üzere iki farklı modu bulunuyor. LG Wing ‘Döndürme Modu’ndayken telefonun ön yüzü 90 derecelik açıyla dönerek ana ekranı, ikinci ekran üzerinde yatay şekilde konumlandırıyor.

Böylelikle, kullanıcılar her iki ekranda tek bir uygulamayı genişleterek açabildikleri gibi, iki ekranda iki farklı uygulama da kullanabiliyorlar. Bu da, LG Wing sahiplerinin film ya da dizi izlerken arkadaşları ile sohbet etmelerine, oyun oynarken diğer ekrandan yönlendirmeleri takip etmelerine olanak tanıyor.

İkinci Ekran yalnızca cihazın görüntülenebilir alanını genişletmekle kalmıyor, aynı zamanda ana ekran yatay moddayken bir tutuş işlevi görüyor. Tutma Kilidi (Grip Lock) etkinleştirildiğinde, ikinci ekran saat ve tarih gibi yararlı bilgileri görüntülüyor ve yanlışlıkla dokunmaları engelliyor. İkinci ekran ayrıca, optimize edilmiş video platformu uygulamalarında, medya denetleyicisi olarak görev yapıyor. LG Wing sahipleri, ikinci ekranın sağ üst köşesinde beliren kayan simge ile, videoyu duraklatmadan veya başka bir pencereye geçmeden video ve ses ayarlarını değiştirebiliyorlar.

Galaxy Z Flip fiyatı düştü!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir