Ana sayfa Akıllı Telefon LG V30 ve V30+ İçin Oreo Beta Başladı

LG V30 ve V30+ İçin Oreo Beta Başladı

Güney Koreli üretici, LG V30 ve V30+ için Android Oreo beta sürümünü resmen dağıtıma başladı. Program Güney Kore ile sınırlı kalacak.

Final Sürümü Kadar Kapsamlı

Sürüm beta olmasına rağmen final sürümü kadar kapsamlı özelliklere sahip. LG’nin güncellemeyle uzun süredir zaten uğraştığını ve bu noktadan sonra daha fazla geri bildirimle devam etmek istediği biliniyor. LG’nin ana vatanı Güney Kore’de başlayıp orada devam edecek olan beta programının ardından dünya çapında dağıtım da başlayacaktır.

Alınan bilgilere göre güncelleme paketi 1.2 GB boyutunda; Picture-in-Picture, değiştirilebilir simgeler ve son güvenlik yama paketi gibi pek çok Oreo özelliğini de barındırıyor. Şirket tarafından yapılan açıklamalara göre ikili ana güncellemeyi aralık ayında dünya çapında almış olacak. LG G6‘nın Android 8.0‘a kavuşması ise daha sonra gerçekleşecek. Tahminlere göre şirketin V30 ve V30+’tan sonraki durağı G6 olacaktır.

Twitter, New York Times’ın Hesabını Engelledi

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Türkiye corona virüsü vaka sayısı

Türkiye corona virüsü vaka sayısı – 3 Nisan 2020

Türkiye'de corona virüsü vaka sayısı ve ölüm sayısı günden güne artış gösteriyor. Günlük resmi olarak açıklanan vaka sayılarını sizlere aktarıyor olacağız. Çin'in Wuhan kentinde 2019'un...

Son Haberler