Ana Sayfa Genel LG TV AR TV’nin Evde Nasıl Duracağını Gösteriyor

LG TV AR TV’nin Evde Nasıl Duracağını Gösteriyor

LG, artırılmış gerçeklik kullanan LG TV AR’ App ile TV satın almadan önce, evlerinin hangi bölümünde nasıl duracağını gösteriyor.

LG, kullanıcıların satın almayı düşündükleri LG TV’yi evlerinin hangi bölümüne yerleştirdiklerinde nasıl görüneceğini, evdeki dekorasyon ve renklerle uyumlu durup durmayacağını artırılmış gerçeklik kullanarak, evlerinden bile çıkmalarına gerek kalmadan gösteren LG TV AR’ uygulamasını sundu.

Uygulama ile satın almayı planladıkları TV hakkında hem bilgi almak, hem de evde nasıl duracağını görmek isteyen tüketicilerin.öncelikle uygulamayı indirmeleri gerekiyor. Daha sonra kullanıcıların, mağazada ürünün yanında ya da web.sitesinde ürün fotoğrafının üzerinde konumlanan QR kodunu cep telefonlarına okutmaları isteniyor.

Kendi Kendini Temizleyen kulaklık LG TONE Free!

Uygulamada açılan kamera ile ilgilendikleri TV’yi evlerinin farklı oda, köşe ya da duvarlarına konumlayan tüketiciler, ürünün çevresindeki eşyalarla ve odanın planıyla uyum sağlayıp sağlamadığını görebiliyor, kendilerine en uygun alanı rahatlıkla belirleyebiliyorlar.

LG TV AR’ App, Android işletim sistemi üzerinden yüklenebiliyor. Uygulama çok yakında AppStore üzerinden de indirilmeye hazır olacak.

LG Uygulamalarıyla da Hayatı Kolaylaştırıyor

LG’nin tüketicilerin hayatlarını kolaylaştıran uygulamaları arasında, Türkiye’de de yüzbinlerce kullanıcısı bulunan LG ThinQ uygulaması da bulunuyor. Kullanıcıların gittiği her yere giden ev asistanı ThinQ uygulaması, LG’nin çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, kurutucular, klimalar, hava temizleyicileri, TV’ler ve buzdolapları dahil 32 ürününü kapsıyor. Kullanıcılar, ThinQ uygulamasındaki gerçek zamanlı izleme olanağı ile evdeki uyumlu LG cihazlarının durumu da kolayca kontrol edilebiliyor, uzaktan çalıştırabiliyor ya da teknik destek alabiliyorlar.

LG TV AR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting