LG Q7 serisi satışa çıkıyor

LG Q7 serisi

Geçtiğimiz ay tanıtılan LG Q7 serisi telefonlar yarın satışa çıkacak. LG Q7 ve Q7+’ın satışa çıkacakları bölgeler ve fiyatları resmen açıklandı.

Bildiğiniz gibi LG, geçtiğimiz ay düzenlediği etkinlikle Q serisinin yeni üyeleri LG Q7, Q7+ ve Q7α’yı resmen tanıtmıştı. O dönemde telefonların çıkış tarihini açıklamaktan kaçınan LG, nihayet LG Q7 serisi telefonların çıkış tarihlerini açıkladı. LG Q7 ve Q7+, yarın LG’nin anayurdu olan Güney Kore’de satışa sunulacak.

LG Q7 serisi yarın satışa çıkıyor

Güney Koreli teknoloji devi ayrıca yeni telefonlarının fiyatlarını resmen açıkladı. LG Q7, 455 dolara raflardaki yerini alacak. LG Q7+ ise 525 dolara satışa sunulacak.

LG, yeni telefonlarının Asya, Avrupa, Latin Amerika ve Orta Doğu Afrika’da satışa sunulacağını açıkladı. Telefonların Güney Kore dışına çıkacağı tarih açıklanmadı. Ancak telefonların bu ay içinde satışa sunulacağı açıklandı. Bu da Q7 serisinin çok yakında diğer ülkelerde de satışa sunulacağını gösteriyor.

LG Q7 serisi

Bu arada Güney Kore’de satışa sunulacak LG Q7’nin Snapdragon 450 yonga seti kullanması dikkat çekti. Bildiğiniz gibi telefon Mediatek MT6750S yonga setiyle tanıtılmıştı. Snapdragon 450’nin Güney Kore’ye özel olacağı ve diğer ülkelerde Mediatek MT6750S’li versiyonunun satışa sunulacağı söyleniyor.

Üç yeni Microsoft Surface modeli geliyor


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin