LG’nin robotları: Porter Robot, Shopping Cart Robot ve Serving Robot – #CES2018


LG’nin CES 2018 etkinliğinde dikkat çeken ürünleri arasında, yeni robot ailesini gösterebiliriz. Özellikle de Porter, Shopping Cart ve Serving olmak üzere üç ticari robotu fazlasıyla dikkat çekiciydi. Şimdi hemen detayları paylaşalım.

LG Porter Robot, özellikle otel kullanımı için hazırlanan bir robot. Otele girişinizden çıkışınıza kadar olan süreçte, özellikle otel elemanlarından yardım isteyebileceğiniz pek çok durumda devreye giriyor. Valizlerinizi taşıyabiliyor, giriş ve çıkış saatleriniz hakkında bilgiler sunabiliyor ve rehberlik yapabiliyor.

Shopping Cart robot ise, market alışverişleriniz için hazırlanan bir robot. Bu robotu bir market sepeti olarak da kullanabilir, bir ödeme kasası olarak da kullanabilirsiniz. Bir ürün gördüğünüz, ama fiyat etiketi yazmıyor mu? Fiyat sorabilir ya da istediğiniz ürünün markette olup olmadığını da yine bu robot aracılığıyla öğrenebilirsiniz.

Son olarak Serving Robot da bir servis robotu. Garson robot da diyebiliriz. Size yiyecek ve içecek servisi yapabilir, yeni siparişlerinizi alabilir. Servisini tamamladıktan sonra da otomatik olarak geldiği yere geri dönebiliyor.

İyi seyirler.

LG'nin robotları: Porter Robot, Shopping Cart Robot ve Serving Robot - #CES2018

MFÖ, Vestel Gururla Yerli konserleri kapsamında kışı yaza çevirdi!


Bu Haberi Paylaş...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestShare on TumblrDigg thisBuffer this pagePrint this page

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git