LG OLED TV’ler dünyanın ilk NVIDIA G-SYNC uyumlu TV’si oldu

NanoCell

LG 2020 NanoCell TV serisi , dev ekranı, NanoCell teknolojisinin sunduğu gerçek renkleri ve akıcı oyun deneyimi ile kullanıcıların oyunun sınırlarını zorlamasına imkan tanıyor.

Bol aksiyonlu oyunlarda bile görüntü kalitesi ile oyuncuların yaşadığı heyecanı ikiye katlayan 2020 serisi Nanocell LG OLED TV’ler, kendinden aydınlatmalı piksel teknolojisi ile titreme veya takılma olmadan daha iyi görüntü kalitesi ve daha hızlı tepki süresi sağlıyor.

Rahatsız edici titreme, takılma ya da görüntü yırtılması olmadan, pürüzsüz ve akıcı bir oyun keyfi sunan LG OLED TV’ler, bu özellikleriyle gelişmiş oyun monitörlerinin yerini dolduruyor.

OLED TV’ler Oyun Dünyasına Derinlik Kazandırıyor

LG OLED TV’lerin kendinden aydınlatmalı piksellerinin getirdiği bir diğer avantaj da, derin siyahlar ve canlı doğal tonlarla birlikte çarpıcı görüntü kalitesi. Her rengi olması gerektiği gibi gösteren ve her bir saniyede her bir ayrıntıyı ortaya çıkaran LG OLED TV‘ler, oyuncuların HDR oyunlarının keyfini sonuna kadar çıkarmasını sağlıyor. LG OLED TV’ler karşılaştırılamayacak bir renk kalitesi sunuyor.

NanoCell

Gözler Koruma Altında

Yoğun oyun seansları sırasında LG OLED TV’ler düşük mavi ışık oranı ile göz yorgunluğunun da önüne geçiyor. Güvenilir uluslararası sertifikasyon kuruluşları TÜV Rheinland ve UL tarafından “göz dostu” olarak onaylanan LG OLED TV’ler göz konforu için önerilen minimum yüzde 50 standartının çok daha altında bir değerde mavi ışık yayıyor.

Dünyanın İlk NVIDIA G-SYNC Uyumlu TV’si

Resmi olarak dünyanın ilk NVIDIA G-SYNC uyumlu TV üreticisi olan LG, G-SYNC ve FreeSync destekli OLED TV modellerinde daha az takılma, gecikme ve titreme ile kullanıcılara büyük avantaj sağlıyor. LG OLED TV’ler kendinden aydınlatmalı piksellerin hassasiyetini ve kontrolünü kullanarak G-SYNC uyumluluğundan tümüyle yararlanıyor.

NanoCell

LG NanoCell TV’lerle Saf Renkler, Gerçekçi Görüntüler

2020 TV serisinde yer alan NanoCell TV’ler ise, oyun severlere en gerçekçi renklerle üstün bir oyun deneyimi sunuyor. LG NanoCell TV, paneli üzerinde bulunan 1 nanometre ölçüsündeki nano partiküller sayesinde soluk renkleri filtreleyerek canlı ve gerçek renkler sunuyor. Geniş görüş açısına sahip LG NanoCell TV, arkadaşlarınızla birlikte oyun oynama deneyimini daha eğlenceli hale getiriyor. LG NanoCell TV, hangi açıdan izlenirse izlensin renkleri bozulma olmadan %100 doğrulukta gösteriyor.

Nanocell TV’ler Yeni Nesil Konsollarla Uyumlu

LG OLED ve NanoCell TV’ler HDMI 2.1 desteği ile daha yüksek kare kızı; değişken yenileme hızı (VRR), otomatik düşük giriş gecikme modu (ALLM) ve eARC desteği gibi üstün oyun özelliklerini kullanıcılarla buluşturuyor. Bu da; LG TV’lerin grafik kartları ve yenil nesil oyun konsolları da dahil olmak üzere çok çeşitli oyun cihazlarıyla uyumlu olmasını sağlıyor.

 Twitch Uygulamasına Kolay Erişim

2020 serisi LG TV’ler, oyun dünyasının favori canlı sosyal video platformu Twitch’e kolay ve hızlı erişim sağlıyor. Twitch Smart TV uygulaması ile oyun severler, canlı yayınları izleyip ve dünyanın farklı ülkelerindeki oyun meraklılarıyla sohbet edebiliyorlar.

Ford robot köpek ile fabrikasını revize edecek