LG G6 ThinQ ortaya çıktı


LG V30 ve LG G7’den sonra LG G6 da ThinQ güncellemesiyle yeniden lanse ediliyor. Gelişmiş yapay zeka özellikleri ile gelen LG G6 ThinQ bugün ilk kez görüldü.

Hatırlayacağınız gibi LG, yapay zeka geliştirmeleri yaptığı LG V30’u bu yılın başında düzenlenen MWC’de LG V30S ThinQ adıyla yeniden lanse etmişti. Daha sonra LG’nin amiral gemisi akıllı telefonu G7 de yapay zeka odaklı ve gelişmiş Google Assistant özellikleriyle dikkat çeken ThinQ versiyonuna geçiş yaptı. Yeni üst segment telefonlarını ThinQ markasıyla yeniden lanse eden LG, şimdi de eski amiral gemisi telefonlarına yöneldi. Geçtiğimiz yılın amiral gemisi telefonlarından LG G6’nın yapay zeka odaklı versiyonu LG G6 ThinQ bugün ilk kez görüldü.

LG G6 ThinQ ilk olarak Kanada’da görüldü

ThinQ adından da anlaşılacağı gibi yapay zeka geliştirmeleri ve gelişmiş Google Assistant komutları ile dikkat çeken G6 ThinQ, LG’nin Kanada sitesinde görüldü. Diğer ülkelerde telefon LG G6 olarak listelenmeye devam ediyor. Bu da LG G6’yı ThinQ adıyla yeniden lanse etme çalışmalarının sürdüğünü gösteriyor.

LG G6 ThinQ

Hatırlayacağınız gibi LG V30, V30 ThinQ olarak yeniden adlandırıldığında Android 8.0 Oreo işletim sistemine de geçmişti. LG G6’da da benzer bir güncelleme olacağı tahmin ediliyor. Yani G6 ThinQ olarak yeniden lanse edilmesi ile birlikte telefon Android Oreo güncellemesine de kavuşacak.

Vivo X21i tanıtıldı! İşte Vivo X21i özellikleri!


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin