LG G3’ün 2 Yeni Rengi Geliyor

LG Quick Circle Case

LG G3’ün Bordo Kırmızı ve Ay Moru renkleri Ağustos ayı içerisinde geliyor.

LG, amiral gemisi modeli G3’ü Mayısta görücüye çıkardığında aşağıda gördüğünüz fotoğraf yayınlanmıştı. Bu fotoğrafı gördüğümüz zaman cihazın altı farklı renkle piyasaya çıkacağını düşünmüştük. Ancak şuan için piyasaya çıkan cihazların sahip olduğu üç renk seçeneği blunuyor. Bu seçenekler arasında klasik renkler olan siyah ve beyaz renklerine ek, farklı olarak bir tek altın rengi modeli bulunuyor.

 

gsmarena_001 (1)

 

LG G3’ün tanıtımında ortaya çıkan fotoğrafta 6 farklı renk seçeneği bulunmasına rağmen cihazın piyasaya 3 farklı renk seçeneği ile çıkması akıllarda soru işareti yarattı. Ancak Güney Koreli teknoloji devinden beklenen haber bugün geldi. Yapılan açıklamaya göre LG G3’ün “Bordo Kırmızı” ve “Ay Moru” renk seçenekleri Ağustos’da piyasaya çıkacak.

Konuyla ilgili daha detaylı açıklama yapılmazken LG yeni renk seçeneklerinin birkaç hafta içerisinde temin edilebilir durumda olacağını aktardı. LG G3’ün yeni renk seçeneklerinin kesin olarak çıkacağı tarihlerin ise yerel dağıtıcılara bağlı olduğu açıklandı. Görünüşe göre LG G3’ün yeni renk seçenekleri bölgelere göre değişkenlik gösterecek.

Bu noktada LG G3’ün yeni renk seçeneklerinin bütün pazarlara ulaşamayabileceğini söyleyebiliriz. Öte yandan cihazın yeni renk seçenekleri satışlara etki edecek mi bekleyip göreceğiz.

HTC’den Galaxy S4′ü Yanan Kullanıcıya Hediye